Daria Mikólska

Indian Pursuit – debiutuje „naj” pod wieloma względami

Indian Pursuit to długo wyczekiwany model, który właśnie zasilił gamę amerykańskiego producenta. Jest "naj" pod wieloma względami.

Po miesiącach zapowiedzi i przecieków, wszystko jest już jasne. Indian Pursuit to nowy motocykl turystyczny w gamie amerykańskiej marki.

Indian Pursuit to motocykl, który po Roadmasterze zasila gamę wygodnych „turystyków”. W porównaniu do niego oferuje mniej klasyczny styl i technologie.

Indian Pursuit
Indian Pursuit

Indian Pursuit – wielki i mocny

Wielki przód, silnik chłodzony cieczą zamiast powietrzem – to jego cechy charakterystyczne. Można powiedzieć, że Pursuit jest trochę jak Challenger tylko w wersji z centralnym kufrem i wygodnym siedziskiem dla pasażera.

Indian Pursuit
Indian Pursuit

Motocykl zasila dobrze znany silnik PowerPlus – dwucylindrowa, widlasta jednostka o pojemności 1768 cm3 rozwija 122 KM maksymalnej mocy oraz 178 Nm maksymalnego momentu obrotowego.

Zobacz: Sebastian Loeb ambasadorem motocykli Indian

Takie parametry powinny spokojnie poradzić sobie z gabarytami nowego Indiana, który jest największym i najcięższym modelem amerykańskiej marki. Nad kontrolą będzie czuwać zaawansowany system kontroli trakcji oraz ABS.

Komfort, aerodynamika i gadżety

W nowym modelu położono nacisk na komfort i aerodynamikę. Wysoka owiewka skutecznie chroni przed wiatrem i ułatwia kontrolę nad potężną maszyną. Nie zabrakło szyby o regulowanej wysokości, podgrzewanego siedziska oraz rozbudowanych świateł.

Indian Pursuit
Indian Pursuit

Łączna pojemność kufrów to 133 litry, wyposażono je w centralny zamek. Oprócz tego motocykl jest wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy, który można obsługiwać w rękawicach. Jest wyposażony w nawigację oraz obsługę CarPlay.

Indian Pursuit jest dostępny w dwóch wariantach: Dark Horse i Limited. Pierwsza wyróżnia się czarnymi akcentami na wydechu, bloku silnika oraz gmolach. W drugiej wersji te elementy są chromowane.

Potężny, mocny i bogato wyposażony motocykl kosztuje od 159 900 zł (Limited). Za wersję Dark Horse trzeba zapłacić 161 900 zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze