Karolina Chojnacka

Gdy zwykły supersamochód to za mało. Bugatti uruchamia program ultrapersonalizacji Sur Mesure

Bugatti wie, że klientom zależy na tym, by mieć jak najbardziej wyjątkowy i unikatowy egzemplarz supersamochodu. Dlatego francuska marka zdecydowała się uruchomić program ultrapersonalizacji, nazwany Sur Mesure.

Bugatti zaprezentowało model Chiron Pur Sport Grand Prix, by pokazać pełnie możliwości programu Sur Mesure – takie jak zamówienie wymyślonego przez siebie malowania czy wykończenia wnętrza. To pokaz tego, jak bardzo można zindywidualizować swoje Bugatti, jeśli ma się odpowiednio duży portfel.

Bugatti Chiron Pur Sport Grand Prix powstał jako hołd dla wyścigowej przeszłości marki. Na drzwiach samochodu znalazła się liczba 32, nawiązująca do numeru startowego samochodu Bugatti Type 51, w którym Louis Chiron i Achille Varzi wygrali Grand Prix Francji w 1931 roku. Nadwozie pomalowano w kultowym, firmowym odcieniu niebieskiego i dodatkowo udekorowano wyjątkowymi czerwonymi detalami.

Bugatti Chiron Pur Sport Grand Prix
Bugatti Chiron Pur Sport Grand Prix, fot. materiały prasowe / Bugatti

Wnętrze Bugatti Chiron Pur Sport Grand Prix przypomina współczesne samochody wyścigowe. W oczy rzuca się sporo odsłoniętego włókna węglowego, alcantary i czerwone detale. Na tunelu środkowym widoczny jest napis „Grand Prix”.

Bugatti Chiron Pur Sport Grand Prix
Bugatti Chiron Pur Sport Grand Prix, fot. materiały prasowe / Bugatti

Program Sur Mesure, oferujący nowy poziom personalizacji i detali, ma przyciągnąć klientów do zakupu ostatnich – już mniej niż 40 – egzemplarzy modelu Chiron, jakie powstaną. Wszystkie z nich to będą odmiany Pur Sport i Super Sport.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze