Furiat na rowerze tańczy na ulicy i zajeżdża drogę samochodom

Furiat na rowerze tańczy na ulicy i zajeżdża drogę samochodom

18 września 2020
1
10
Mamy nadzieję, że nasz znajomy rowerzysta wybaczy nam sparafrazowanie jego tytułu. Chcieliśmy jedynie, aby był bardziej adekwatny do tego, co znajduje się na nagraniu. Szczerze zachęcamy go do zmiany na taki, jaki my daliśmy.
Loading module...

To nie pierwszy raz, kiedy nasz znajomy rowerzysta w tytule swojego nagrania opisuje zachowanie napotkanego kierowcy, będące tak naprawdę jego zachowaniem. Może robi to ironicznie?

Bezmyślny rowerzysta, czy nadpobudliwy kierowca?

Zaczyna się niewinnie - rowerzysta wyprzedza ciąg samochodów z lewej strony, chociaż przepisy pozwalają mu z prawej. Dlaczego pozwalają? Żeby nie robił takich rzeczy, jak na nagraniu.

Rozpędzony rowerzysta potrącił samochód! Tak było, naprawdę!

Kiedy samochody ruszyły, rowerzysta nie wraca do prawej krawędzi, tylko wyprzedza jak najwięcej aut, a na końcu wyjeżdża tuż przed maskę, rozpędzającemu się kierowcy Skody. Kierowca zatrąbił na niego, co jest zrozumiałe.

Kto policzy ile wykroczeń popełnił ten rowerzysta jednym manewrem?

Po chwili kierujący Skodą dojeżdża do progu zwalniającego. Hamuje i zbliża do prawej krawędzi, żeby prawymi kołami przejechać po równym asfalcie. Rowerzysta widząc to ponownie wyprzedza auto i ponownie robi to z lewej strony, bardzo blisko i wjeżdżając tuż przed maskę. I kto tu „tańczy” na drodze?

Komentarze

s//
16 września 2020 11:00
haha baranku który to spłodziłeś skoro prawo dopuszcza wyprzedzanie zarówno lewą stroną jak i prawą to dlaczego baranie upierasz się przy tej prawej stronie?Wyprzedzanie samochodów prawą stroną jest o wiele bardziej niebezpieczne bo mało który kierowca potrafi w tym kraju prosto jechać możesz go wyprzedzać prawą stroną a on sobie w tym momencie dziurkę ominie odbije w prawo i wepchnie cię np na stojące z boku zaparkowane samochody zanim się coś napisze trzeba trochę użyć mózgu o ile się go ma a ten dupek w strupieszałej skodzie to typowy lamus w starym złomie z problemami do całego świata że musi takim starym gównem jeździć.Kierowcy samochodów marki skoda to bardzo często takie pizdy które mają problem kura na masce zobowiazuje
s//
16 września 2020 11:17
Co niby jest zrozumiałe trąbienie małego fiuta w starej skodzie?Zauważ ośle dziennikarski że ten rupieć dopiero zbierał się do ruszenia z miejsca kiedy został z dużym zapasem prędkości wyprzedzony jak pisarczyku masz problemy z oczami radzę okulary mocniejsze ubrać
Mike
18 września 2020 11:23
> wyjeżdża tuż przed maskę, rozpędzającemu się kierowcy Skody. Kierowca zatrąbił na niego, co jest zrozumiałe.

ke? Dlaczego rozpędza się będąc wyprzedzanym? I dlaczego dodatkowo trąbi? I dlaczego jest to zrozumiałe?

Rower jest tam dużo szybszy, co widać pod koniec filmu, gdy wyprzedza wszystkie auta. Dlaczego ktoś na niego trąbi?
s// > Mike
18 września 2020 12:41
bo to portalik tworzony przez idiotów, dla baranów tutaj piszących zrozumiałe jest zepchnięcie z drogi rowerzysty trąbienie pokazywanie środkowych palców niezrozumiałe jest że rowerzysta ma czelność jechac dwupasmówką czy wyprzedzać samochody itdsama obecność rowerzysty na drodze jest tutaj problemem
Ziutek
18 września 2020 11:28
Niepojęte. Blokują drogę w mieście i jeszcze trąbią na tych, którzy są w stanie jechać szybciej.
Pieszy-rowerzysta
18 września 2020 13:08
Rowerzysta co do zasady powinien wyprzedzać z lewej strony, jednakże może on wyprzedzać wolno jadące pojazdy z prawej strony. Tutaj wyprzedzanie z lewej strony jest jeszcze OK, ale przed zjechaniem do prawej krawędzi powinien upewnić się, że może go bezpiecznie wykonać oraz ustąpić pierwszeństwa pojazdom których pas ruchu przecina. Tutaj podejrzewam, że rowerzysta wymusił pierwszeństwo na kierowcy samochodu, który jechał za nim.
s// > Pieszy-rowerzysta
23 września 2020 23:09
na nikim nic nie wymusił to bydlę pierdolone w tym czeskim burakowozie dopiero ruszało z miejsca więc on nikomu nie musiał ustępować ego tego chujka w 20 letniej fabii po prostu ucierpiało
Lol
18 września 2020 22:10
Nie wierzę, serio widzicie tutaj winę rowerzysty? Jeżdżę samochodem, mam uprawnienia kierowcy zawodowego, a widzę tylko tutaj próbę szczucia zmotoryzowanych na rowerzystów. Zaiste niepojęte. Uwielbiam jeździć samochodem (każdego typu) ale niektórym to już odbija. To że masz samochód do niczego cię (tego kto tak może myśleć) nie nobilituje.
iza
23 września 2020 07:55
rowerzyści stosują jedną zasadę: dojechać z A do B nieważne w jaki sposób
s// > iza
23 września 2020 23:10
naprawdę?Bo kierowcy jej nie stosują ile razy były nagrywane sytuacje z buractwem na chodniku przed którym piesi muszą spierdalać na boki bo książę w samochodziku się spieszy?