Rozpędzony rowerzysta potrącił samochód! Tak było, naprawdę!

Czy kogoś dziwi ta sytuacja? Skoro nikt nie wymaga od rowerzystów znajomości przepisów, to takie obrazki nie są niczym niezwykłym.

Nagranie ma tytuł „Trafiony rowerzysta”, co sugeruje, że to rowerzysta został potrącony przez samochód. Z winy kierowcy zapewne. No to oglądamy.

Rowerzysta doprowadził do kolizji i absurdalnie się tłumaczył

Na filmiku zarejestrowanym przez innego rowerzystę, widać jadący przed nim samochód. Nagle z drogi podporządkowanej wyjeżdża rozpędzony rowerzysta. Kierowca widząc jego zachowanie, zaczyna trąbić, hamuje i skręca w przeciwnym kierunku. Kolizji nie udało się jednak uniknąć i rowerzysta uderza w samochód.

Rowerzysta przepisów znać nie musi?

Ostatnio coraz częściej zadajemy to pytanie, ale zadamy je ponownie – dlaczego rowerzyści, po ukończeniu 18 roku życia, nie muszą mieć żadnych uprawnień? Oni nie są pieszymi, często poruszają się po ulicach, dlaczego więc w żaden sposób nie weryfikuje się ich znajomości przepisów? Ten na nagraniu nie rozumie nawet znaczenia tak podstawowego znaku, jakim jest „ustąp pierwszeństwa”!

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

1. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu – 350 zł
2. Spowodowanie kolizji – od 200 do 500 zł
Do tego koszt naprawy uszkodzeń pojazdu

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Pan szos z blachosmroda się odezwał.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

No i cóż kurwa się stało?Gościowi mógł się rozjebać hamulec ale wy zasrańcy znowu swoje nie?Proszę mi podać gdzie jest napisane że rowerzyści nie muszą przestrzegać przepisów?Jest gdzieś taki zapis czy to tylko wasza radosna twórczość pojebani dziennikarze?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

xD Rowerzyści to zło tak samo jak motocykliści.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze