Quantcast
Karolina Chojnacka

Ford F-150 Raptor z klocków Lego. Uwaga, tylko dla dorosłych!

Klocki Lego i samochody wbrew pozorom mają ze sobą wiele wspólnego. Kolorowe klocki i samochody rozpalają wyobraźnię zarówno małych, jak i dużych chłopców i dziewczynek. W portfolio Lego jest wiele propozycji dla dorosłych, którzy klockami Lego bawią się jak dzieci. Ale Ford F-150 to propozycja wyjątkowo nieudana...

Lego Technic to absolutny klockowy szczyt. Dorośli fani klocków Lego, kochają skomplikowane zestawy z serii Technic. W szczególności te oznaczone symbolem 18+, czyli zarezerwowane dla doświadczonych składaczy klocków. Tak oznaczone zestawy Lego Technic nie jednemu sprawiły trudności przy budowie. Trzeba w nich dopilnować każdego drobiazgu, bo inaczej zestaw po prostu nie będzie prawidłowo działał.

Oznaczenie 18+ trafiło na pudełko zestawu Lego, w którym na złożenie czeka Ford F-150 Raptor. Ale to chyba przez przypadek…

Ford F-150 Raptor z klocków Lego
Ford F-150 Raptor z klocków Lego, fot. materiały prasowe / Lego

1379 elementów, trochę cierpliwości i jeden z najpopularniejszych samochodów w USA w wersji mini będzie twój! Wszystko super, tylko, że to zestaw Lego Technic, w którym jest zaskakująco mało skomplikowanej techniki… wręcz rozczarowująco mało.

Ford F-150 Raptor z klocków Lego
Ford F-150 Raptor z klocków Lego, fot. materiały prasowe / Lego

Silnik V6 z działającymi tłokami, podnoszona pokrywa silnika, otwierane drzwi i klapa przestrzeni ładunkowej. Czy to naprawdę jest tak trudne do złożenia, że zestaw nadaje się jedynie dla osób powyżej 18 roku życia?

Dodajmy, że w dużej mierze za podobieństwo zestawu z klocków do prawdziwego Raptora odpowiadają przede wszystkim naklejki. Reflektory, osłona chłodnicy, tylne światła – wszystko to naklejki. Może dzisiejsze dziesięciolatki nie potrafią równo przeklejać nalepek?

Jeśli mimo wszystko jesteście zainteresowani kupnem Forda F-150 Rapotr z klocków Lego to przygotujcie się na to, że z waszego portfela zniknie 650 złotych. Taką cenę za ten wyjątkowo nietechniczny zestaw Lego Technic podano w sklepie Lego.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze