Karolina Chojnacka

McLaren, Koenigsegg, Toyota i Ford na każdą kieszeń! Samochodowe zestawy Lego Speed Champions zachwycą każdego fana motoryzacji!

Sześć zestawów, dziewięć samochodów... Lego zdecydowanie rozpieszcza w tym roku fanów motoryzacji. Jakie modele będzie można złożyć z klocków z serii Lego Speed Champions?

Lego Speed Champions – McLaren Elva

263 klocki, odrobina cierpliwości i McLaren Elva może być twój! To kolejny McLaren w „garażu” Lego, wcześniej na rynku klocków pojawiły się modele Senna, 720S i bardziej skomplikowany w składaniu Senna GTR dla linii Technics.

Lego Speed Champions - McLaren Elva
Lego Speed Champions – McLaren Elva, fot. materiały prasowe / Lego

Lego Speed Champions – Koenigsegg Jesko

Zestaw Koenigsegg Jesko składa się z 280 elementów, która doskonale odwzorowują agresywny przód, otwory wentylacyjne i wspornikowe tylne skrzydło samochody.

Lego Speed Champions – Toyota GR Supra

To pierwszy raz, kiedy Toyota udzieliła swojej licencji Lego. 299-częściowa Toyota GR Supra w kolorze żółtym z pewnością zachwyci fanów japońskiej marki.

Lego Speed Champions - Toyota GR Supra
Lego Speed Champions – Toyota GR Supra, fot. materiały prasowe / Lego

Lego Speed Champions – Ford

Ten zestaw klocków Lego oferuje fanom Forda dwa samochody w jednym zestawie. Z 660 elementów może powstać Ford Bronco R i Ford GT Heritage Edition. Trzeba przyznać, że GT w malowaniu Gulf wygląda obłędnie!

Lego Speed Champions – Dogde

Dla fanów amerykańskiej motoryzacji Lego przygotowało zestaw składający się z 627 klocków, z których może powstać 1970 Dodge Challenger T / A i dragster.

Lego Speed Champions – Chevrolet

512 klocków i Chevrolet C3 oraz C8-R mogą być twoje.

Który z zestawów Lego Speed Champions najchętniej byście złożyli i postawili w swoim „klockowym garażu”?

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze