Karolina Chojnacka

Eleganckie maseczki w motoryzacyjnym stylu? Już dziś mogą być twoje!

The Outlierman, twórca ręcznie wytwarzanych luksusowych akcesoriów inspirowanych motoryzacją, otworzył się ponownie, po globalnej kwarantannie wywołanej pandemią COVID-19, wydając kolekcję maseczek, zawierającą najpopularniejsze motoryzacyjne wzory firmy.

Każdy zestaw masek został wykonany ręcznie w 100% z jedwabiu przez włoskich rzemieślników w Como. Maski są dostępne w trzech wzorach –  „Gentleman Driver”, „World Beater” i „Vintage Race”.

Wszystkie, wielowarstwowe maseczki posiadają specjalną kieszonkę, w której można umieści jednorazowy medyczny filtr.

Motoryzacyjne maseczki od The Outlierman są wielofunkcyjne. Gdy minie pandemia koronawirusa i obowiązek noszenia maseczek, z sukcesem posłużą jako elegancka, przyciągająca uwagę innych poszetka.

Eleganckie maseczki w motoryzacyjnym stylu? Już dziś mogą być twoje!

Przeczytaj też: Rękawiczki motocyklowe dla kobiet – precz z nudą!

Założyciel The Outlierman, Andrea Mazzuca, powiedział:

Bardzo się cieszę, że jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby naszych klientów dzięki niemedycznej osłonie twarzy, która pozwala im nadal cieszyć się duchem bycia eleganckim, a jednocześnie korzystać z wygodnego produktu, który obejmuje niektóre z naszych najważniejszych i najpopularniejszych wzorów.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników jest najważniejsze. Nasi wykwalifikowani rzemieślnicy przestrzegają surowych przepisów, by zapewnić sobie i innym maksimum bezpieczeństwa podczas produkcji towarów. Między innymi noszą maseczki, rękawiczki i zachowują zasady dystansu społecznego w warsztacie.

Zestaw trzech maseczek kosztuje 79 €. Zainteresowani motoryzacyjnymi maseczkami, mogą je kupić TUTAJ.

Eleganckie maseczki w motoryzacyjnym stylu? Już dziś mogą być twoje!

Przeczytaj też: Nowe, wentylowane kurtki motocyklowe Ducati – komfort w upalne dni

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze