Edyta Klim

Nowe, wentylowane kurtki motocyklowe Ducati – komfort w upalne dni

Maksymalna oddychalność, bezpieczeństwo i wygląd sprawiają, że obok letniej kolekcji odzieży Ducati nie można przejść obojętnie.

Nowe kurtki i bluzy Ducati powstały we współpracy ze sprawdzonymi producentami odzieży technicznej. Lekkie, oddychające materiały, zabezpieczenia CE i niebanalny wygląd – wszystko po to, żeby czuć się komfortowo i bezpiecznie na motocyklu w upalne dni.

Ducati Flow C3

 

To lekka i przewiewna kurtka z certyfikatem CE dla kobiet i mężczyzn, zaprojektowana przez Drudi Performance. Bezpieczeństwo zapewniają protektory na barkach i łokciach, wewnątrz jest także kieszeń na ochraniacz pleców. Kurtkę można spiąć ze spodniami. Ten model jest wyposażony w odpinaną podszewkę, wykonaną z trójwarstwowej, oddychającej, wodoodpornej i wiatroodpornej membrany.

Ducati Corse Tex Summer

Ten model powstał ze współpracy z Dainese. To kurtka wysoce wentylowana, zaprojektowana specjalnie do gorących i wilgotnych klimatów oraz na sezon letni. Wykonana jest z mieszanki siatki i lekkiego materiału, z wyjmowaną podszewką wiatroodporną. Kurtka ma aluminiowe wstawki na ramionach, kompozytowe ochraniacze na łokciach i jest zaprojektowana tak, żeby pasował do niej ochraniacz pleców Wave lub Manis G2.

Ducati Speed 3

To kurtka zaprojektowana przez Aldo Drudi, przy współpracy z Alpinestars. Jest głównym atutem jest przewiewność i stabilne protektory, które są na ramionach i łokciach oraz istnieje możliwość dołożenia ochraniaczy Nukleon do kieszeni na plecach i klatce piersiowej. Kurtkę można spiąć ze spodniami.

Ducati Downtown C1

 Bluza techniczna ma wyglądać jak odzież codzienna, a jednocześnie chronić motocyklistę/tkę przed urazami. Bluza Ducati do miejskiego użytku na motocyklach jest bardzo wygodna i ma odpinany kaptur. Za bezpieczeństwo odpowiadają wewnętrzne wzmocnienia z włókna aramidowego (odpornego na ścieranie), ochraniacze na ramionach i łokciach oraz kieszeń na ochraniacz pleców Nukleon.

Kolekcja kurtek wentylowanych Ducati na lato jest dostępna na shop.ducati.com oraz w sieci dealerskiej marki.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze