Rękawiczki motocyklowe dla kobiet - precz z nudą!

10 maja 2019
Miejskie rękawice z motywem kwiatów, to najnowsza propozycja dla motocyklistek od amerykańskiej firmy Grifter USA.

Model Hana, bo o nim mowa, to połączenie skóry bizona z wysokiej jakości japońską tkaniną. Krótki mankiet obszyty wyrazistym pomarańczowym szwem nadaje rękawicom wyjątkowego charakteru. Producent zastosował specjalne „postarzenie” każdej z rękawic, co pozwala im jeszcze lepiej wpasować się w klimat stylu vintage.Rękawice nie mają membrany. Kolejnym dużym minusem z pewnością są protektory, a raczej ich zupełny brak. Wewnętrzna strona rękawicy nie jest wzmocniona żadnymi elementami, jak chociażby podwójna warstwa skóry w najbardziej newralgicznych miejscach.

W tym modelu zatem producent zdecydowanie postawił na design, który wyróżnia się na tle wszystkich smutnych czarnych rękawic dedykowanych kobietom.

Same wolimy mieć dobrą ochronę dłoni podczas jazdy motocyklem, bo wpływa to na nasze bezpieczeństwo i stan naszej skóry i kości przy ewentualnym wypadku, ale są okazje, na które z pewnością ładniejsze wzornictwo rękawic i w ogóle odzieży motocyklowej by się przydało. Cieszy więc fakt, że coraz więcej firm zauważa, że nie tylko funkcjonalność i praktyczność jest ważna, ale także niebanalny wygląd.

Cena: 369 złotych

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!