Czy nasz znajomy rowerzysta chce zginąć na drodze? Z pewnością się stara, by do tego doszło

Czy nasz znajomy rowerzysta chce zginąć na drodze? Z pewnością się stara, by do tego doszło

28 września 2020
1
2
Kiedy wydawało się, że nasz znajomy rowerzysta niczym nas już nie zaskoczy, on wyskakuje z kolejnym filmikiem. Coraz bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że on to wszystko robi specjalnie. Jakby liczył, że ktoś go wreszcie rozjedzie.

Tak, wiemy, znowu ten sam rowerzysta i jego „popisy”. Ale przyznacie, że jest w nich coś fascynującego. Nie sposób już chyba ocenić, czy jego zachowanie to trollowanie kierowców i oglądających jego filmiki, czy on faktycznie robi to wszystko z głębokim przekonaniem słuszności własnego spojrzenia na świat.

Nasz znajomy rowerzysta tym razem udokumentował szereg własnych wykroczeń. Zmądrzał?

Tym razem ruszył na przejażdżkę drogą trzypasmową. Komentujący zastanawiają się czy to nie jest czasem ekspres, ale raczej mamy do czynienia z drogą krajową. Taką rowerzysta może się poruszać, ale po pierwsze nikt tego nie robi na drogach wielopasmowych, z obawy o własne życie, a po drugie obowiązkiem jest jazda poboczem.

Nasz znajomy rowerzysta był oburzony widokiem auta na drodze krajowej

Nasz znajomy rowerzysta gardzi poboczem i porusza się prawym pasem. Trzypasmowej, ruchliwej drogi, na której ograniczenie prędkości wynosi 100 km/h. Jak myślicie, po co to robi? Liczy, że jakiś kierowca nie zauważy go w porę i rozjedzie? Czy raczej ma podejście „mi wszystko wolno, tylko spróbuj mi coś zrobić, to pójdziesz siedzieć”? Tak czy inaczej, nie bez powodu ma na rowerze dwie kamerki.

Komentarze

s//
28 września 2020 10:55
Po co to robi?Bo może a do wyprzedzania służy lewy pas nie rozumiem jakiej wymówki szukają dla siebie ci kretyni którzy wyprzedzają na gazetę zero umiejętności obserwacji drogi zero umiejętności reagowania na sytuację nic po prostu debil jedzie tą osobówką jak koń z klapkami na oczach.Kierowca ciężarówki lepiej obserwował drogę więc sobie zmienił szybciej pas i wyprzedził jak trzeba to nie rowerzysta ty palancie który znowu się ośmieszyłeś tym tekstem robi źle tylko idiota w tym wozidełku który nie umie szybciej zmienić pasa.Po drugie gdzie jest to wasze pobocze bo ja go nie widzę
M
28 września 2020 21:16
Tam nie ma pobocza.