Karolina Chojnacka

Bugatti przenosi prostą czynność w zupełnie inny wymiar. Także cenowy!

Bugatti uosabia pasję do perfekcji, oprócz osiągów, rewolucyjnego wzornictwa i niezrównanej jakości. Luksusowa firma jest w stanie przenieść prostą czynność w zupełnie inny wymiar!

Bugatti nawiązało partnerstwo z firmą Gilette. Razem stworzyli luksusową maszynkę do golenia, która przenosi tę prostą czynność w zupełnie inny wymiar.

Maszynka do golenia od Bugatti
Maszynka do golenia od Bugatti, fot. materiały prasowe / Gilette

Luksusowa maszynka do golenia

Maszynka do golenia wykończona jest kolorem Agile Bleu, który można zobaczyć między innymi na Bugatti Chiron Pur Sport. Rękojeść posiada emblemat „Macaron” Bugatti i jest wykonana z najwyższej jakości aluminium cynkowego. W projekcie uwzględniono również inne materiały, takie jak anodowane aluminium i tytan, które są nawiązaniem do stosowanych przez francuskiego producenta lekkich materiałów w jego samochodach.

Brzytwa posiada pięć ostrzy i technologię Flexdisc, a także krawędź tnącą w polu maszynki do golenia. Ma też pręt ze stali nierdzewnej obok ostrzy, który nagrzewa się po naciśnięciu przycisku.

Maszynka do golenia od Bugatti
Maszynka do golenia od Bugatti, fot. materiały prasowe / Gilette

Cena? Zestaw standardowy kosztuje około 800 złotych. Podejrzewamy, że edycja specjalna Bugatti będzie zdecydowanie droższa.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze