Karolina Chojnacka

Bentley wprowadza na rynek nowy model, który kosztuje mniej niż 3 tysiące złotych!

Co prawda ma tylko trzy koła, ale...

Do tej pory, jeśli ktoś chciał kupić Bentleya, to musiał się liczyć z tym, że będzie to spory wydatek. Ale to się właśnie zmienia, ponieważ brytyjski producent zaprezentował światu swój najtańszy produkt z kołami. Będąc dokładnym, z trzema kołami.

Oto Bentley Trike, który marka opisuje jako połączenie „elegancji z funkcjonalnością, dzięki wysoce adaptowalnej konstrukcji”. Może być wykończony w kolorach z aktualnej palety barw firmy, dzięki czemu można dopasować trójkołowiec do swojego Bentleya.

Teraz najmłodsi fani Bentelya będą mogli cieszyć się jazdą w trybie kontrolowanym przez rodziców.

Bentley Trike

Przeczytaj też: Bentley będzie produkować silniki elektryczne z recyklingu!

W zależności od wieku dziecka, Bentley Trike można przekształcić na sześć różnych sposobów. Jest wyposażony w 12 funkcji bezpieczeństwa, co czyni go „zdecydowanie najbardziej zaawansowanym trójkołowym wózkiem spacerowym na rynku”. Należą do nich między innymi obrotowe siedzenie, antypoślizgowe pedały, błotniki kół, tylny hamulec czy pięciopunktowy pas bezpieczeństwa.

Przeczytaj też: Bentley Bentayga – rodzinny SUV dla nowobogackich

Z oficjalną ceną 395 funtów, czyli mniej niż 3 tysiące złotych, Bentley Trike jest zdecydowanie najtańszym Bentleyem, jaki można kupić.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze