Karolina Chojnacka

AC Schnitzer Quartz Chronograph 5: ponadczasowy, elegancki zegarek

Nieważne, czy chodzi o kilometry na godzinę, czasy okrążeń w minutach, czy przyspieszenie od zera do 100 w sekundach: zależność między prędkością a czasem jest szczególna i wyjątkowa, nie tylko jako funkcja matematyczna.

Kształtowanie zależności między prędkością a czasemw postaci zegarków i samochodów opiera się na podobnych zasadach, niezależnie od tego, czy chodzi o wyrafinowanie techniczne, czy poczucie estetyki. Być może dlatego wielu ludzi łączy upodobanie zarówno do wysokiej jakości zegarków, jak i szybkich pojazdów?

AC Schnitzer Quartz Chronograph 5

Przeczytaj też: „The Eight” z pakietem sportowym od AC Schnitzer

Podeszliśmy do projektu „Chronograph 5” z takimi samymi wymaganiami dotyczącymi jakości i wzornictwa, jak podczas opracowywania naszych części specjalnych. Tak powstał pomysł na prezent dla wszystkich miłośników motoryzacji i miłośników sportowego szyku: AC Schnitzer Quartz Chronograph 5.

Ten zegarek, dyskretnie sportowy i elegancki, jest doskonałym towarzyszem na każdą okazję. Czarny płócienny pasek z czerwonymi przeszyciami otula nadgarstek noszącego, nadając zegarkowi bardzo sportowy wygląd.

Przeczytaj też: Mini by Schnitzer – moda na biało-czarne

Korpus zegarka jest wykonany z czarnej, powlekanej jonami i anodyzowanej metalowej obudowy. Duży męski zegarek o średnicy 45 mm jest również wodoszczelny (3 atm). W przypadku mechanizmu producent postawił na sprawdzoną jakość i wybrał japoński mechanizm SEIKO VD54.

Oprócz precyzyjnego pomiaru czasu, zegarek zawiera trzy „dodatkowe instrumenty” do liczenia sekund, minut i godzin. Funkcja stop jest kontrolowana przez dwa przyciski umieszczone powyżej i poniżej korony.

AC Schnitzer Quartz Chronograph 5

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze