4-latek zginął w tragicznym wypadku. Policja prosi o pomoc w znalezieniu prawdopodobnego sprawcy

Policjanci z Brzegu ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku poniesionych obrażeń, na miejscu zginął 4-letni chłopiec. Z relacji świadków wynika, że do zdarzenia przyczynił się kierowca, który odjechał.

Do zdarzenia doszło 16 marca koło godziny 16:15 na drodze krajowej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 25-latka kierująca Fordem Focusem, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z Volkswagenem Sharanem. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zginął 4-letni chłopiec. Pozostałe cztery osoby uczestniczące w zdarzenia, z obrażeniami trafiły do szpitala.

Śmiertelny finał „kuligu” za samochodem

Według relacji świadków chwilę przed zderzeniem się pojazdów, kierowca białego busa miał wyprzedzać innym samochód, zmuszając kierującą Fordem do zjechania na prawy pas gdzie wpadła w poślizg. Nie można więc wykluczyć, że to jego zachowanie rozpoczęło sekwencję zdarzeń, w wyniku której doszło do tragedii. Niestety kierowca busa odjechał.

Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu. Kierowca Audi pomylił miasto z autostradą?

Dlatego policja apeluje do wszystkich osób posiadających informacje w sprawie tego wypadku, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 47 86 33 203. Pomocne mogą być także nagrania z kamer samochodowych pojazdów jadących w tym czasie trasą Brzeg – Oława, na której doszło do zdarzenia.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze