Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu. Kierowca Audi pomylił miasto z autostradą?

Wielopasmowe ulice często zachęcają kierowców do mocnego wciśnięcia gazu. Zapominają oni, że bez względu na ilość pasów, ulica w mieście nie ma nic wspólnego z autostradą.

Do zdarzenia doszło na jednym z łódzkich skrzyżowań. Przestała na nim działać sygnalizacja i nadawała tylko pulsujący żółty sygnał. Przy tylu pasach to niebezpieczne, nawet w późnych godzinach wieczornych.

Śmiertelny wypadek osobówki z cysterną

I rzeczywiście doszło tu do tragedii. Na nagraniu widzimy, jak przez skrzyżowanie przejeżdża skręcająca w lewo ciężarówka, gdy nagle pojawia się samochód, który hamuje wzniecając kłęby dymu, ale prędkość jest za duża i dochodzi do uderzenia.

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zginął

W wypadku zginął 25-letni kierowca Audi oraz jego 19-letnia pasażerka. Kierujący ciężarówką został ranny i trafił do szpitala. Droga hamowania samochodu wynosiła aż 80 metrów, co wskazuje na to, że mógł jechać nawet 140 km/h! A nawet więcej, bo przecież nie udało mu się zatrzymać i w ciężarówkę uderzył z dużą siłą.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

No cóż każdy odpowiada za siebie – rozumiem pośpiech ale w takich okolicznościach nie żal mi tych dwojga ludzi – za głupotę własną tych rozmiarów zapłacili kare najwyższą …
No i dobrze.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze