„Ale mu pokazałem” pomyślał motocyklista, prawie doprowadzając do wypadku

„Ale mu pokazałem” pomyślał motocyklista, prawie doprowadzając do wypadku

15 maja 2020
1
33
Bolą nas wszystkie przejawy drogowej głupoty i agresji, ale szczególnie przykre są dla nas bezmyślne wyczyny motocyklistów. Ta grupa użytkowników dróg, do której sami należymy, ma dostatecznie złą opinię w społeczeństwie, bez takich „gwiazdorów” potwierdzających negatywne stereotypy.
Loading module...

Jazda z o wiele za dużymi prędkościami, rozpychanie się na drodze, agresywne zachowania wobec kierowców samochodów - to wszystko znajdziecie na tym nagraniu. Wiele osób zobaczy je i pomyśli: „No tak - motocyklista. Nie ma się czemu dziwić”. A my za nic nie możemy zrozumieć o co chodzi takim osobnikom.

Wjechał w motocyklistę, żeby zepchnąć go z pasa

Tego na nagraniu musiała zaboleć zraniona duma, ponieważ na lewy pas wyjechał mu kierowca osobówki. Co prawda nie zmusił go tym do gwałtownego hamowania, szybko wyprzedził lawetę z przyczepą i natychmiast zjechał na prawy pas, ale tego widać było już za wiele.

Motocyklista uderzył w tira na drodze szybkiego ruchu!

Motocyklista zaczął machać do kierowcy i pukać się w głowę. Aby jego przekaz był lepiej zapamiętany, zajechał drogę autu z kamerą i nagle zahamował. Kierowca musiał ostro depnąć w środkowy pedał i zjechać na lewy pas, żeby nie potrącić i nie rozjechać bezmyślnego ridera. Ten chyba uznał, że udzielił wystarczająco pouczającej lekcji, bo pomachał, pokazał środkowy palec i odjechał.

Przez driftującą ciężarówkę motocyklista prawie „stracił głowę”

Autor nagrania informuje, że nagranie przekazał policji, a także powiadomił o zajściu firmę ubezpieczeniową motocyklisty. Mamy nadzieję, że teraz to jemu ktoś udzieli lekcji.

Loading module...

Komentarze

Zbyszek też motocyklista
15 maja 2020 10:50
Kretyn , zostawil mozg w domu. Samobójca.
Zorro > Zbyszek też motocyklista
15 maja 2020 11:17
Szkoda, że pobiera tlen z atmosfery niepotrzebnie.
cylek > Zbyszek też motocyklista
20 maja 2020 23:08
nie wiadomo co było wcześniej a kierowca mógł pokazać na nagraniu co mu pasowało
Greg > cylek
20 maja 2020 23:16
A pierdolisz koleś.
Jan
15 maja 2020 12:26
Debil i nic więcej.
Motocyklista Marek
15 maja 2020 14:59
Za jaja i w szprychy.
Tombur
15 maja 2020 17:21
Też jestem motocyklistą i wstyd mi za tego istotę, właśnie tacy psują nam opinię ,szczególnie że z nagrania wynika ładne zachowanie kierowcy auta.
Zenek
15 maja 2020 19:34
Tak z ciekawości, skąd niby autor znal ubezpieczalnie sprawcy?
Ja > Zenek
15 maja 2020 21:48
Z UFG po rejestracji
Zenek > Ja
16 maja 2020 06:40
Dzięki za info ;)
Motocyklista
15 maja 2020 21:50
No cóż.
A może miał wiele sytuacji jak ja gdy kierowcy konserw nie zwracają uwagi na motki bosą więksi?
No cóż > Motocyklista
16 maja 2020 09:23
Wiec wyżył się na tym, który zwrócił na niego uwagę i zjechał mu najszybciej jak się dało po wyprzedzaniu, tak ze nawet nie musiał gwałtownie hamować?
VARADERO > Motocyklista
20 maja 2020 11:38
Taki sam "mądry" jesteś jak ten d.bil na filmie
Juma > Motocyklista
20 maja 2020 18:53
"Bosą" to można mieć noge.
Hhbf
18 maja 2020 17:47
Co za dzban
G
19 maja 2020 07:44
"Dawcy nerek" zawsze nimi będą ponieważ jest ich większy odsetek niż tych z mózgiem pod czaszką. Pozostaje tylko współczuć tym normalnym na jednośladach...
Robinson
19 maja 2020 08:04
Żeby powymachiwać rączkami to już zwolnić potrafił ....
Kolejny frustrat na drodze.
Ver
20 maja 2020 11:23
Idiota bez mozgu
VARADERO
20 maja 2020 11:45
Krótko mówiąc bezmózg. Gdzie on winę kierowcy cara widział? A tego palucha niech sobie w... wsadzi. Będzie miał chwilę przyjemności.
Kamil też motocyklista
20 maja 2020 11:47
Nie dość że głupi to jeszcze stwarza zagrożenie dla innych bo jego to mi nie szkoda
Leah
20 maja 2020 14:05
Jakby mi tak jakoliś kretyn wyhamował to waliłbym w ch..a i tylko patrzył czy równo się rozsmarowuje na asfalcie.
Jurek0110
20 maja 2020 14:10
Idiota.... Ja bym nie hamował tak ostro... Sam się gość pchał pod zderzak. Sam jeżdżę na motorze ale nigdy bym nie odważył się tak zajeżdżać drogi tym bardziej dużemu.
Ja
20 maja 2020 14:18
Pewno ma małego..i chciał poczuć wielkość..
Stop idiokracji
20 maja 2020 14:23
Gdyby trafił na mnie to mógł by być to jego koniec
Adam
20 maja 2020 18:48
Siejecie propagandę i nienawiść między ludźmi, motocyklista, kierowca TIR a, osobówki, rowerzysta, właściciel psa, palący, niepalący i końca waszej szczuj i nie ma
Iko
20 maja 2020 19:48
Ten Gostek na motorze to człowiek innej kategorii.
Abc
20 maja 2020 19:51
Aż potrzeba było tworzyć do tego kanał na YT?
Harley
20 maja 2020 20:36
Co za debil, o mały włos od tragedii.
Maciej/warrior1700/
20 maja 2020 21:33
Bezmyslne zachowanie.
Ja
20 maja 2020 21:42
Powinno się zabrać prawo jazdy i już
Kaz
20 maja 2020 23:19
Szkoda że mu nie przyjebał. Takie motokurwy powinny być rozjeżdżane
Mmatthew
21 maja 2020 00:11
Motocykliści to ograniczeni umysłowo debile. Wszyscy, bez wyjątku.
Remiza na wesele dla biednych
26 maja 2020 07:41
Gość w motorku myślał "pokaże mu" , efekt był by taki, że gdyby kierowca auta nic nie robił , to już byś nigdy na motorek nie wsiadł. Szkoda, że takich śmiesznych geniuszy, jak ty jest więcej.