Zostań Miss Transportu 2010

22 stycznia 2010
Nie dziw się! Kobiety w branży transportowej to wysoko cenione profesjonalistki. Jeśli jesteś związana z transportem i spedycją zgłoś się do konkursu na Miss Transportu 2010. Można wygrać wycieczkę na Ibizę i niezapomniane wrażenia.
Loading module...

fot. z archiwum Sylwi Pomykacz
Właśnie wystartowały pierwsze w branży TSL wybory Miss i Mistera Transportu 2010. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy profesjonalnie zajmujący się transportem i spedycją: przewoźnicy, spedytorzy i logistycy. Rejestracja przebiega na stronach www.miss-2010.eu i www.mister2010.eu można ubiegać się o tytuł samodzielnie lub podać propozycję innego kandydata i kandydatki. Głosować mogą wszyscy użytkownicy serwisu poprzez przyznanie kandydatom punktów w skali 1 do 5 jeden raz w miesiącu. Na stronach można zobaczyć wszystkich uczestników zabawy oraz aktualne wyniki głosowania.  Oprócz funkcji oddawania głosu możliwe jest także komentowanie zdjęć uczestników oraz przesyłanie im prywatnych wiadomości w postaci „puszczenia oczka”. Można także zamówić powiadamianie o wynikach głosowania konkretnego kandydata, któremu kibicujemy.

Na miss-2010.eu znajdziesz kandydatury, na które chce zagłosować.
fot. miss-2010.eu
O wygranej w wyborach oraz przyznaniu tytułu decyduje najwyższa nota w dniu zakończenia głosowania. Sześciu szczęśliwców – trzy Miss oraz trzech Misterów Transportu 2010 – w ramach nagrody zostaną zaproszeni na tygodniową wycieczkę na Ibizę.

O kobietach na "męskim" polu
pisałyśmy
wcześniej tu.

Konkurs na Miss i Mistera Transportu 2010 promowany jest w kilkunastu krajach, a strony konkursowe docelowo powstaną w 16 językach (aktualnie jest to wersja: polska, angielska i niemiecka).

Organizatorem konkursu jest Europejskia Giełda Transportowa TRANS - największa giełda wolnych ładunków i pojazdów w Europie Środkowo- Wschodniej. Każdego dnia oferuje dostęp do ponad 50 000 ofert; korzystają z niej firmy transportowe oraz zlecające wolne ładunki do przewiezienia - firmy spedycyjne, firmy produkcyjne oraz firmy handlowe - aktualnie ponad 120 tys. podmiotów.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!