Została uwięziona na przejeździe kolejowym i nie wiedziała, co robić!

O wielkim szczęściu może mówić mieszkanka Tychów, która uniknęła tragedii na przejeździe kolejowym. Kobieta utknęła autem pomiędzy opuszczonymi zaporami i nie mogła wyjechać.

Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowym w powiecie pszczyńskim. Kierująca osobówką kobieta wjechała na przejazd kolejowy, gdy opuszczane były zapory. Kobieta utknęła pomiędzy nimi i nie mogła wyjechać, a pociąg miał przyjechać lada moment.

Zablokowała autem przejazd kolejowy. Jak do tego doszło?

Całą sytuację widział policjant z drogówki w Katowicach, który był po służbie. Zareagował natychmiast, ruszył w kierunku przejazdu i wyłamał bariery, aby pomóc kobiecie wydostać się z potrzasku.

Chciał zawrócić na przejeździe kolejowym. Utknął, a potem przyjechał pociąg

Gdyby nie zdecydowana reakcja policjanta zdarzenie mogłoby zakończyć się tragicznie. Po całej sytuacji funkcjonariusz rozmawiał z roztrzęsioną kobietą. Na miejsce wezwany też został patrol drogówki, który wyciągnął konsekwencje wobec nieodpowiedzialnej kierującej. Została ona ukarana mandatem w kwocie 300 złotych i 4 punktami karnymi za naruszenie zakazu wjeżdżania na przejazd kolejowy, jeśli opuszczanie półzapór zostało rozpoczęte.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze