Złote Infiniti Q60 pod choinkę

Warto być grzecznym w tym roku, ponieważ pod choinką może się znaleźć taki oto wyjątkowy prezent. W świątecznym katalogu Neiman Marcus pojawił się bardzo nietypowy "Fantasy Gift". Jest to limitowane Infiniti Q60 w złotym kolorze.

Tegoroczne wydanie luksusowego katalogu Neiman Marcus jest już gotowe. Pośród wielu luksusowych produktów przygotowanych z myślą o świątecznych prezentach nie zabrakło tam motoryzacyjnej propozycji.

Złote Infiniti Q60 o nadwoziu coupe powstanie w nakładzie 50 egzemplarzy. Zatem będzie to absolutny rarytas kosztujący „jedyne” 63 tys. dolarów. Za wysoką ceną muszą iść odpowiednie osiągi. W tym przypadku pod maską gra jednostka V6 o pojemności trzech litrów. Silnik rozwija moc 400 KM przekazywanych na tylną o. 

Poza specjalnym kolorem, model Q60 w wersji Neiman Marcus Limited Edition będzie oferowany z kilkoma dodatkami takimi jak system Direct Adaptive Steering, regulowane zawieszenie czy zestaw audio od Bose wraz z systemem Infiniti InTouch.

Z każdym sprzedanym egzemplarzem Q60 w złotym kolorze, marka Infiniti przekaże tysiąc dolarów na rzecz fundacji Heart of Neiman Marcus, która wspiera edukację artystyczną dla dzieci. Telefoniczne rezerwacje na limitowaną wersję tego samochodu zostaną uruchomione już 2 listopada.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze