Z kolejnej Tesli odpadł dach w czasie jazdy! Klienci powinni zacząć się bać?

Na temat Tesli można powiedzieć wiele dobrego, ale nawet najwięksi entuzjaści marki pochmurnieją, kiedy porusza się kwestię jakości wykonania. Z tą bywa bardzo różnie, a do tego dochodzą regularnie pojawiające się przypadki odpadania różnych elementów samochodu w czasie jazdy.

Najnowsza taka sytuacja miała miejsce w Chinach i dotyczyła Modelu S. Przypadkowy kierowca nagrał moment, w którym Tesla wyprzedziła go, a kilka sekund później widać, jak oderwał się od niej szklany panel. Szczęśliwie nie uderzył w żaden inny pojazd.

Tesla wbiła się w przewróconą ciężarówkę. Wina sławnego autopilota?

Producent skontaktował się po tym incydencie z właścicielem i dobra wiadomość jest taka, że auto miało niedawno wymieniany szklany dach, a naprawy nie wykonywał serwis Tesli. Zła wiadomość jest taka, że serwis który dokonał naprawy, choć działa jako firma zewnętrzna, ma autoryzację Tesli.

This is what it looks like when the roof flies off from r/teslamotors

Trwa wyjaśnianie co dokładnie doprowadziło do oderwania się dachu od samochodu. Nieoficjalnie mówi się, że mógł tu zaważyć prosty błąd – prawdopodobnie zbyt wcześnie oddano pojazd właścicielowi i w konsekwencji klej nie zdążył odpowiednio wyschnąć.

Szklany dach Tesli Model Y odpadł na autostradzie!

To już drugi przypadek, w którym z Tesli odpada szklany dach. Pierwszy był poważniejszy, ponieważ wtedy sprawa dotyczyła Modelu Y, który świeżo wyjechał z salonu.

Tesla 3 zafundowała kierowcy nie lada niespodziankę…”kierownica mi odpadła”!

Opisywaliśmy także przypadek Modelu 3, w którym odpadła kierownica. Pojawiały się też sygnały od właścicieli tego modelu, którym odpadł tylny zderzak w czasie jazdy, zwykle podczas pokonywania kałuży. Poniżej nagranie jednej z takich sytuacji.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Cześć, mam imię Monika, poznam jakiegoś normalnego faceta, wiem czego chcę od życia, żeby było jasne – nie szukam męża, chcę się po prostu zabawić bez angażowania się w coś poważniejszego. Nie pytaj czy jestem wolna, dla mnie to nie istotne czy kogoś masz. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami, także możemy porozmawiać na portalu randkowym, sprawdź mój profil: http://panieonline.pl/monia89

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze