Tesla 3 zafundowała kierowcy nie lada niespodziankę..."kierownica mi odpadła"!

Tesla 3 zafundowała kierowcy nie lada niespodziankę..."kierownica mi odpadła"!

13 maja 2020
Trudno wyobrazić sobie tę sytuację szczególnie w trakcie prowadzenia samochodu a jednak. Samochody Tesli od pewnego czasu zaskakują kolejnymi wpadkami montażowymi, tak było i tym razem. Na Twitterze pojawiła się krótka relacja kierowcy, któremu po prostu została kierownica w rękach!

Wyobraźcie sobie, jedziecie o poranku do pracy i nagle kierownica postanawia zostać w Waszych rękach, odłączając się od całej kolumny kierowniczej. Z pewnością wiele osób by się przeraziło - co teraz zrobić w takiej nieoczekiwanej sytuacji? Wydawać by się mogło, że takie wpadki zdarzają się raczej w starych samochodach albo są wynikiem niedoróbek tuningowców. Jak się okazuje, takie atrakcje mogą nas czekać nawet w nowych, drogich modelach. 

Taka właśnie sytuacja przytrafiła się właścicielowi Tesli - Jason Tuatara opublikował na Twitterze zdjęcia na których widać, że kierownica całkowicie "odpadła". Oczywiście zakończyło się to lawetą. Kierowca słusznie zadaje pytanie, jak mogło się to zdarzyć w podobno najbezpieczniejszym samochodzie na świecie? Internauci szybko zareagowali - pojawiło się mnóstwo zdjęć z amerykańskich parkingów Tesli, na wielu modelach widnieje informacje właśnie o uszkodzonym systemie kierowniczym. Czyżby ważniejsze dla Elona Muska były dywagacje na temat zakazu otworzenia nowej fabryki w Kalifornii niż bezpieczeństwo i komfort kierowców?

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!