Wyższy poziom szeryfowania – blokują pas, chociaż nie ma zwężenia!

Sądziliście, że dotychczasowe zachowania szeryfów były absurdalne i niedorzeczne? Poczekajcie, aż zobaczycie to nagranie.

Na pierwszy rzut oka widzimy smutną, polską rzeczywistość. Ponieważ zbliżamy się do remontowanego odcinka autostrady, lewy pas jest zablokowany przez szeryfa w tirze. Wiadomo – po co jechać dwoma pasami, jak kiedyś jeden z nich się skończy? Aż dziwne że w ogóle ktoś robi drogi mające więcej niż jeden pas w każdą stronę.

Zdesperowany szeryf – blokuje drogę nawet drzwiami!

Po chwili okazuje się jednak, że sprawa wygląda zupełnie inaczej! Otóż odcinek „A-czwórki” jest remontowany, ale zmiana organizacji ruchu polega na tym, że prawy pas zjeżdża na pobocze, a lewy na prawy. Więc szeryf blokował lewy pas pomimo tego, że się on nie kończy!

Szeryf w PKS-ie uszkodził auto i uciekł

Ale to jeszcze nic! W miejscu gdzie jest zmieniona organizacja ruchu, kierowcy tirów zgodnie nie wykorzystują całego pobocza, żeby kierowcom osobówek blokować lewy pas! A na kierowcę auta z kamerą, który próbuje mimo to się przecisnąć, jeden z tirowców macha przez otwarte okno kluczem do kół. Kabaret…

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze