Zdesperowany szeryf – blokuje drogę nawet drzwiami!

Kierowców blokujących pas ruchu, który docelowo ulegnie zwężeniu, nie brakuje niestety na polskich drogach. Ale o takiego desperata naprawdę trudno.

Wykorzystywanie wszystkich dostępnych pasów na drodze wydaje się logiczne, szczególnie kiedy pojawia się korek. Są jednak kierowcy uważający poruszanie się pasami, które za jakiś czas nie będą miały kontynuacji, za kombinatorstwo i starają się z nim walczyć. Zwykle blokując rzeczony pas, albo jadąc „okrakiem”.

Ostatnią z technik zastosował kierowca tira, którego zobaczycie na poniższym nagraniu. Jego starania o zwiększenie długości korka zniweczyła osoba jadąca Toyotą Yaris, która ominęła zestaw wjeżdżając lewymi kołami na chodnik. Nie przeszkodziło jej w tym nawet desperackie otworzenie drzwi, którymi tirowiec chciał zatrzymać japońskiego hatchbacka.

Zaraz po tym do tira podbiegł wyraźnie zdenerwowany mężczyzna, najwyraźniej kierowca innego samochodu, który chciał przekazać osobnikowi w ciągniku siodłowym kilka ciepłych słów na temat tego, co sądzi o blokowaniu drugiego pasa.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Kurwa mac co za debile za kolkiem tak dużych aut !

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze