Zdesperowany szeryf - blokuje drogę nawet drzwiami!

Zdesperowany szeryf - blokuje drogę nawet drzwiami!
Kierowców blokujących pas ruchu, który docelowo ulegnie zwężeniu, nie brakuje niestety na polskich drogach. Ale o takiego desperata naprawdę trudno.

Wykorzystywanie wszystkich dostępnych pasów na drodze wydaje się logiczne, szczególnie kiedy pojawia się korek. Są jednak kierowcy uważający poruszanie się pasami, które za jakiś czas nie będą miały kontynuacji, za kombinatorstwo i starają się z nim walczyć. Zwykle blokując rzeczony pas, albo jadąc "okrakiem".

Ostatnią z technik zastosował kierowca tira, którego zobaczycie na poniższym nagraniu. Jego starania o zwiększenie długości korka zniweczyła osoba jadąca Toyotą Yaris, która ominęła zestaw wjeżdżając lewymi kołami na chodnik. Nie przeszkodziło jej w tym nawet desperackie otworzenie drzwi, którymi tirowiec chciał zatrzymać japońskiego hatchbacka.

Zaraz po tym do tira podbiegł wyraźnie zdenerwowany mężczyzna, najwyraźniej kierowca innego samochodu, który chciał przekazać osobnikowi w ciągniku siodłowym kilka ciepłych słów na temat tego, co sądzi o blokowaniu drugiego pasa.


Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.