Wyprzedaż u Fiata

Sezon się kończy, a wraz z nim... wyprzedaże. My proponujemy jednak zaczekać z nieprzemyślanym zakupem płaszcza czy bluzki i rozpatrzeć, o ile taka myśl chodziła wam po głowie, zakup samochodu! Fiat rozpoczął bowiem wyprzedaż rocznika 2009.

 
fot. Fiat

W kalendarzu dopiero październik, a producenci już szykują dla nas wyprzedaże tegorocznych modeli. Jednym z pierwszych jest Fiat. Jak co rok zaprasza swoich klientów do salonów wczesną jesienią, w końcu przed jesiennymi słotami i pierwszymi śniegami dobrze jest mieć sprawny samochód.

Oferta dotyczy całej gamy modeli Fiata – poza rabatami gotówkowymi sięgającymi aż 20 tysięcy złotych (Fiat Croma) mamy również możliwość zakupu auta w atrakcyjnym kredycie i wygodnym minimum trzyletnim leasingu 103%. Kupując jeden z popularnych bestsellerów marki – Fiata Grande Punto czy Bravo w naszym portfelu możemy spodziewać się zaoszczędzonych 6 tysięcy, w przypadku Pandy będą to 4 tysiące. Modele Sedici i Qubo przecenione są o ok. 5 tysięcy, a Fiat Doblo o 8 tysięcy.

Kredyt nosi nazwę „Tyle procent na ile lat”. Decydując się więc na zaciągnięcie kredytu na rok, jego oprocentowanie wyniesie 1%. Proste w rachunkach, szczególnie że zaciągając kredyt klient otrzyma dodatkowy rabat od 1 tysiąca do 2 tysięcy złotych.

Oferta potrwa do końca roku, Ci którzy dłużej podejmują decyzję i chcą mieć duży wybór możliwości, muszą się więc spieszyć.

Więcej poczytasz tutaj.

Źródło: Fiat

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze