Paula Lazarek

Wybierasz się do Świdnicy lub Międzyzdrojów? Z tą aplikacją łatwo tam zaparkujesz

Mamy dobrą wiadomość nie tylko dla mieszkańców tych miast, ale również podróżnych.

Opłacanie parkingu przy pomocy aplikacji mobilnej to ogromna oszczędność czasu. Zakup biletu parkingowego w aplikacji mPay trwa zaledwie kilka sekund. Kierowcy nie muszą szukać parkometrów i z góry przewidywać ile czasu będą parkować. Opłaty mogą dokonać, nie wychodząc z samochodu i skorzystać z opcji start – stop, dzięki czemu zapłacą za rzeczywisty czas parkowania. 

Aplikacja jest sprawdzonym rozwiązaniem, które z powodzeniem działa już w kilkudziesięciu miastach na terenie całego kraju. Firma zresztą stale rozbudowuje listę lokalizacji. Dostępne strefy parkowania można również sprawdzić w aplikacji. 

Aplikacja zawiera również geolokalizację. Nie musimy wpisywać nazwy miasta, jeśli klikniemy na opcję „Znajdź auto”,  aplikacja będzie wiedziała, w jakim mieście się znajdujemy. 

Aplikacja jest dostępna na telefony z systemami Android oraz iOs. Aby ją pobrać, należy w dedykowanym sklepie z aplikacjami wpisać „mPay płatności mobilne”.

Podczas pierwszego uruchamiania aplikacja przeprowadza użytkownika przez krótki proces rejestracji. Rejestrację można przeprowadzić w aplikacji lub za pomocą strony internetowej mPay.

W celu finalizacji transakcji można wybierać spośród trzech źródeł płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym  portfelu kart MasterPass. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze