Karolina Chojnacka

„Wojskowy” kask dla tych, którzy uwielbiają się popisywać!

Dla miłośników kasków pełnotwarzowych Kappa opracowała linię Army kasków KV39. Trzy nowe wersje graficzne z pewnością przypadną do gustu miłośnikom „bardzo stylowych” torów i szutrów. Army przejmuje motyw kamuflażu mundurów wojskowych.

Kappa stawiła pierwsze kroki w tętniącym życiem świecie motocyklistów z kaskiem KV30 Enduro, a wkrótce potem wypuszczono model bez wizjera KV39, charakteryzujący się eleganckimi liniami i odważnymi kolorami, który teraz został dodatkowo spersonalizowany dzięki pojawieniu się linii Army.

Jeśli istnieje segment, w którym mocna estetyka ubioru kierowcy i nadbudowy roweru stanowi motyw przewodni … to jest segment cross. Tutaj mile widziane są nasycone i jasne kolory, zawsze idealnie do siebie dopasowane.

Kask KV39 Army

Przeczytaj też: Nautilus – pierwszy plecak dla motocyklistów od Hevik

Z tego punktu widzenia KV39 Army doskonale wpisuje się w estetyczne kody: jego powłoka, z fluorescencyjnymi pociągnięciami pędzla, kontrastami chromatycznymi i „fragmentami” grafiki kamuflażu, poza tym, że jest inspirowana światem militarnym, który jest niewyczerpanym źródłem inspiracji dla wszystkich projektantów mody, doskonale dostosowuje się do środowiska naturalnego, które jest typowe dla prawie wszystkich torów terenowych.

Dbałość o grafikę łączy się z rozwiązaniami technicznymi, związanymi z komfortem jazdy i ochroną, kwestiami o istotnym znaczeniu zwłaszcza w dyscyplinach terenowych.

Kask KV39 Army

Przeczytaj też: Nowe, wentylowane kurtki motocyklowe Ducati – komfort w upalne dni

KV39 Army zapewnia przede wszystkim szerokie otwarcie czołowe, co ułatwia korzystanie z maski / gogli i nie zasłania widoku.

Podszewka z hipoalergicznej tkaniny jest całkowicie zdejmowana i nadająca się do prania; system wentylacji jest dobrze zwymiarowany i ma trzy górne otwory wentylacyjne, jeden na osłonie podbródka + dwa z przodu i jeden z tyłu.

Kask posiada także regulowaną i odpinaną osłonę nosa i daszek, a zapięcie jest wyposażone w podwójny pasek typu D-ring.

KV39 Army jest dostępny w różnych rozmiarach od XS do XXL oraz w 3 opcjach kolorystycznych.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze