Wjechała pod ciężarówkę, zjeżdżając z ronda. Była bardzo zdziwiona, gdy wylądowała na dachu

Rondo to najbezpieczniejszy rodzaj skrzyżowania. Niestety obowiązują na nim pewne zasady, co automatycznie oznacza, że również tu możemy być świadkami widowiskowych kolizji i wypadków.

Autor nagrania jechał samochodem ciężarowym i poruszał się zewnętrzną częścią obwiedni ronda. W przypadku tego konkretnego mogło to sugerować, że zamierza zjechać już na pierwszym zjeździe, ale prawo tego nie wymaga. Choć dla wielu osób to przejaw nieznajomości przepisów i nieobycia za kierownicą, pasem zewnętrznym zwykłego ronda, możemy jeździć dookoła.

Kierowca Citroena wjechał w BMW na rondzie, lecz najlepsze było potem

Taki sposób jazdy zaskoczył kierującą Fordem Fusion. Może sądziła, że kierowca ciężarówki zjedzie na pierwszym zjeździe? Może sądziła, że musi jej ustąpić (serio, zdarzają się takie przypadki), a może ciężarówka znajdowała się w jej martwym punkcie (takie przypadki także bywają)? Tego nie wiemy.

Rondo turbinowe to najbezpieczniejszy rodzaj skrzyżowania? Nie znacie możliwości tego kierowcy Golfa

Pewni niemal jesteśmy tego natomiast, że kierująca nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Natychmiast po dachowaniu wysunęła się przez otwarte i zaczęła rozglądać się z niedowierzaniem. Wygląda na to, że nic jej się w tym zdarzeniu nie stało i to jest najważniejsze. Brutalna lekcja z przepisów obowiązujących na rondzie to tylko bonus.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze