Wiosennie ochlapany Smart

Wiosna to błoto na drogach i bryzgi spod kół psujące piękne kolory naszych aut? Bzdura! Wiosna to kolory! Kto powiedział że nie można w nich umoczyć Smarta?

 

Smart ochlapany słonecznymi kolorami
fot. Smart

Sztuka bez granic i otworzony umysł – patrząc na nowego Smarta Fortwo to nie tylko slogany. Fortwo Sprinkle (z ang. pochlapany, zroszony) pokazany na targach samochodowych w Genewie to auto dosłownie umoczone w farbie. Czyżby Rolf Saschs, twórca konceptu przygotował dla Smarta wiosenne kałuże, pełne kolorowych farb a nie smutnego deszczu? Biały samochodzik jest pełen niebieskich, żółtych, różowych, zielonych i czerwonych akcentów. Czego dusza zapragnie!

Samochód ma nie tylko kolorowe optymistyczne nadwozie, ale i radosne wnętrze. Patrząc na niego czujemy wiosenną radość życia. Sam Smart jest przecież autem niepoważnym, wywołującym uśmiech, a w tym wiosennym wydaniu aż rozczulającym. Czyż to nie samochód dla Barbie, która lubi nie tylko róż?

Auto stworzył mieszkający i tworzący w Londynie szwajcarski designer Rolf Sachs. Jego znane nazwisko i równie znane prace gwarantują Smartowi duże zainteresowanie radosnym pojazdem.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze