Więcej motocykli w Top Gear

Zmiana prowadzącego oraz reszty ekipy najpopularniejszego programu motoryzacyjnego na świecie musiała przynieść powiew świeżości. W nowej serii Top Gear ma się pojawić więcej tematów motocyklowych.

Kilka tygodni temu ogłoszono, że nowym prowadzącym Top Gear będzie Chris Evans, który do tej pory dał się poznać jako prezenter telewizyjny, radiowiec, a także biznesmen i miłośnik klasycznej motoryzacji. 

Evans, który od lat jest związany z BBC, zapowiedział wprowadzenie kilku nowinek. Jakiś czas temu na swoim koncie twitterowym poinformował, że w nowym Top Gear pojawi się więcej motocykli. Zadał też pytanie fanom, czy ekipa powinna się udać na TT (Tourist Trophy). 

Władze stacji BBC nadal milczą na temat nowej formuły, a także pozostałej obsady programu. Podobno cały czas trwają poszukiwania nowych prezenterów. Niewykluczone, że obok Chrisa Evansa pojawią się znów Richard Hammond i James May, którzy nie kryją się z miłością do jednośladów. 

Na branżowej giełdzie nazwisk pojawiły się takie postacie jak Suzi Perry czy Guy Martin. Ta pierwsza przez lata komentowała MotoGP dla stacji BBC. Z kolei Guy Martin jest znany ze swojego doświadczenia z ekstremalnego ujeżdżania motocykli – m.in. na zabójczym wyścigu TT na wyspie Man.

Na oficjalne potwierdzenie tych rewelacji przyjdzie nam jeszcze poczekać. Póki co warto cieszyć się z tej pierwszej motocyklowej „jaskółki” w Top Gear.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze