Chris Evans oficjalnie w Top Gear!

Kilka godzin temu poznaliśmy człowieka, który zastąpi legendarnego Clarksona, jako główny prezenter telewizyjnego show Top Gear. Nie będzie to jednak nikt z trójki sugerowanej kilka tygodni temu. Pieczę nad programem przejmie dobrze znany w Wielkiej Brytanii Chris Evans.

Kilka godzin temu stacja BBC ujawniła informacje o tym, że podpisała trzyletnią umowę z Chrisem Evansem, który będzie głównym prowadzącym Top Gear. Sam zainteresowany oświadczył, że bardzo cieszy się z możliwości tworzenia programu, który uwielbia. Obiecał również uszanować osiągnięcia swoich poprzedników, a zarazem wnieść program na jeszcze wyższy poziom. Co ciekawe, zaraz po zwolnieniu Clarksona z BBC zarzekał się, że nigdy nie przejmie po nim programu.

Nie wiadomo jeszcze co z pozostałymi prezenterami. Przedstawiciele stacji BBC poinformowali, że na pewno nie będzie to Hammond i May. Jednocześnie nie ustosunkowali się do wcześniejszych doniesień, w których występowali Jodie Kidd, Guy Martin czy Philip Glenister. W komunikacie BBC poinformowało jedynie, że koncepcja programu może ulec zmianie w stosunku do tego, co było do tej pory.

Chris Evans poinformował na swoim Twitterze o nowym miejscu pracy, podziękował kolegom, którzy wcześniej prowadzili show. Dodał też, że nie zamierza rezygnować z porannej audycji radiowej w BBC Radio 2. 49-latek jest znanym miłośnikiem motoryzacji, a także posiadaczem całkiem sporej kolekcji zabytkowych samochodów.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze