Jest nowa ekipa Top Gear. Pojawi się kobieta!

Saga na temat Top Gear nadal się nie kończy. Po tym jak dotychczasowa ekipa opuściła pokład, pojawiły się już pierwsze typy co do nowej obsady. Co najciekawsze, pojawi się tam przedstawicielka płci pięknej!

Ostatnie wydanie Sunday Express donosi, że telewizyjne show Top Gear powróci na ekrany już wiosną 2016 roku z całkowicie nową ekipą. 

Jak donoszą źródła, stacja BBC negocjuje warunki z aktorem i prezenterem Philippem Glenisterem. Na wyspach jest on znany z prowadzenia „Życie na Marsie” i „For The Love of Cars”. Pozostała dwójka to Guy Martin (legenda wyścigów motocyklowych na Wyspie Man oraz prezenter Channel 4) oraz Jodie Kidd, znana jako modelka i prezenterka Classic Car Show. 

Nie dalej jak tydzień temu, jeden z szefów BBC2 sugerował, że James May i Richard Hammond pozostaną w ekipie, ale nowe doniesienia nie pozostawiają złudzeń. Nowa seria Top Gear zacznie się już wiosną przyszłego roku w całkowicie nowej obsadzie. 

Zanim 23. seria wejdzie na ekrany, BBC wyemituje pozostałe trzy odcinki nakręcone przez starą ekipę. Jednak obędzie się bez scen kręconych w studio.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze