Weź udział w maratonie, wygraj Mercedesa CLA

W najbliższy weekend (20-21 kwietnia) rusza Orlen Warsaw Marathon. Mercedes jest fundatorem głównej nagrody w konkursie: nowego Mercedesa CLA. Naszą redakcję w biegu na 10 km reprezentuje Sylwia, za którą mocno trzymamy kciuki!

Orlen Warsaw Marathon to święto biegania. Trasa prowadząca głównymi ulicami Warszawy, biegacze i dziesiątki tysięcy kibiców, którzy zbiorą się, by dopingować najbliższych. Największa atrakcją jest możliwość wygrania nowego Mercedesa CLA. Jak go zdobyć?

Główna nagroda – nowy Mercedes CLA
fot. Mercedes

Wystarczy wziąć udział w konkursie. Należy być zarejestrowanym uczestnikiem Orlen Warsaw Marathon, który otrzymał numer startowy w rywalizacji na dystansie 42,195 km lub 10 km.  Konkurs jest trzyetapowy. W  pierwszym etapie należy odpowiedzieć na serię pytań w specjalnej aplikacji na stronie www.orlenmarathon.pl. Drugi etap to udział w biegu na dystansie maratonu lub 10 km i ukończenie go. Ostatni, trzeci etap odbędzie się na scenie w pobliżu mety biegów. Udział w nim wezmą najlepsi zawodnicy po pierwszym etapie, którzy zostali na mecie prawidłowo sklasyfikowani (osiągnięty czas i miejsce nie będzie brane pod uwagę, liczy się tylko udział). Aplikacja konkursowa wraz ze szczegółowym regulaminem będzie aktywna od 15 do 20 kwietnia.
Reprezentująca Motocainę Sylwia  jest zdeterminowana, by w biegu na 10 km osiągnąć jak najlepszy wynik. Z całego serca życzymy jej powodzenia!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze