Walki Polaków na ekspresie – BMW taranuje Mercedesa

Drogi szybkiego ruchu nie dla każdego są tylko sposobem na szybkie przemieszczanie się. Niektórzy traktują je jako areny do pokazywania własnej „wyższości”. Efekty widać na nagraniu.

Typowa sytuacja na polskiej drodze szybkiego ruchu – sznur samochodów na lewym pasie, a za kierownicą każdego kierowca, który „przecież jedzie szybko, to nie będzie zjeżdżał na prawy”. Poruszają się tak bez względu na to, czy na prawym pasie znajdują się wolniej jadące pojazdy, czy też nie.

Kierowca BMW mści się na kierowcy ciężarówki

Już taka jazda (zwykle jeden tuż za drugim) jest potencjalnie niebezpieczna, a naprawdę groźnie robi się wtedy, gdy któremuś kierowcy puszczają nerwy, ponieważ chciałby jechać szybciej. Na tym nagraniu chyba dwóch kierujących jest nerwowych, choć trudno to stwierdzić jednoznacznie, ponieważ zdarzenie miało miejsce w pewnym oddaleniu od auta z kamerą.

„BMW i wszystko jasne”, czyli kierowca potwierdzający stereotyp

Wydaje się, że srebrny Mercedes zjechał na prawy pas i zrównał się z czarnym BMW. Po chwili zbliżył się do niego, jakby chciał go zepchnąć. Kierowca BMW nie pozostał dłużny, a nawet „oddał” z nawiązką. Mercedes rozbił się o barierki, a BMW uciekło.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze