Volvo nakręci reklamę w Warszawie – zobacz kiedy i gdzie

Dziś i jutro na ulicach Warszawy kręcone będą zdjęcia do nowej, międzynarodowej kampanii Volvo promującej nowy autobus elektryczny i przegubowy Volvo 7900, którzy zostanie zaprezentowany w październiku tego roku. Po raz koncern Volvo realizuje kampanię w sercu Warszawy.

Rzadko się zdarza, aby koncerny motoryzacyjne kręciły w Polsce swoje reklamy. Czasem, jak niedawno w przypadku kampanii BMW, nie wychodzi to zbyt dobrze (przeczytasz o tym tu). Liczy się zatem dobry pomysł, miejsce i scenariusz.

Reklamy Volvo Trucks należą do najbardziej udanych. Wystarczy w tym miejscu wspomnieć tę, z Jeanem-Claudem Van Damme, który robi szpagat między dwoma jadącymi ciężarówkami Volvo – kliknij tu.

Tym razem to szwedzki koncern – oddział autobusowy – zdecydował się na naszą stolicę, aby właśnie tu nagrać reklamę swojego najnowszego modelu. W kampanii o nazwie „Create your zero city with Volvo Buses” pokazane zostaną możliwości tworzenia stref zeroemisyjnych, stref bezpieczeństwa, wolnych zanieczyszczeń i hałasu. Zaprezentowane zostaną rozwiązania dla miast w zakresie elektromobilności i czystego transportu publicznego.

Okazuje się, że dzięki koncepcji elastycznego ładowania nie ma potrzeby zmieniania rozkładu jazdy. Teraz można tworzyć trasy, które wcześniej nie były nawet brane pod uwagę – z przystankami w galerii handlowej czy na stacji kolejowej. W zatłoczonych obszarach miast zmniejszy się hałas, dzięki czemu staną się bardziej przyjaznymi dla mieszkańców miejscami.

Każda trasa takiego autobusu elektrycznego może być inna. Wszystko zależy od odległości, potrzeb w zakresie pojemności, klimatu i topografii. Volvo oferuje elastyczne możliwości ładowania, wybierane na podstawie takich parametrów jak pojemność akumulatora, metoda ładowania, czas i moc. Wzorce ładowania można dopasować do rozkładów jazdy i logistyki floty. Mając Volvo 7900 Electric, można w dowolnym momencie wybierać, łączyć i zmieniać metody ładowania. 

Chcecie zobaczyć na własne oczy plan zdjęciowy reklamy Volvo 7900 Electric? Zapraszamy do Warszawy dziś i jutro!

10-12:45 – Tamka / Wybrzeże Kościuszkowskie
14:15-16:45 – PKP Powiśle / Most Poniatowskiego
17:45-19:30 – Lipowa

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze