Volkswagen Passat zniknął z rynku! Częściowo

Volkswagen zapowiadał już wcześniej, że zrezygnuje z Passata w wersji sedan, ale stało się to szybciej, niż można było się spodziewać. W ofercie pozostały co prawda alternatywy, ale potrafią zaskoczyć ceną.

Volkswagen zdradził już jakiś czas temu, że nowa generacja Passata będzie dostępna tylko jako kombi. Najwyraźniej sedany nie sprzedają się już nawet w klasie średniej. Nie sprzedają na tyle, że producent nie czekał nawet do premiery kolejnej generacji swojego modelu, by wycofać odmianę trójbryłową.

Volkswagen Passat nie będzie już sprzedawany w USA!

Passat sedan zniknął już z cenników i chociaż można próbować znaleźć ostatnie egzemplarze u dilerów, ze względu na kryzys spowodowany brakiem półprzewodników, nie liczylibyśmy na szczególnie duży wybór (o ile w ogóle jakikolwiek). Co pozostało chętnym na zakup Volkswagena klasy średniej?

Elektryczny Passat B5 – szacunek ekologów i zazdrość sąsiada w jednym

Oczywiście Passat Variant, czyli kombi. Nie jest to jednak propozycja tania, ponieważ bazowa wersja kosztuje 127 990 zł. Sporo? Sporo, ale alternatywą jest Arteon, który może wydawać się ciekawym wyborem dla osób niepotrzebujących kombi. Sęk w tym, że za bazowy egzemplarz zapłacimy 163 690 zł.

Komentarze:

Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze