VERVA Street Racing! – będzie również terenowo!

Miłośnikom sportów motorowych nie trzeba tłumaczyć czym jest Legendarny Rajd Dakar, jednak nie każdy ma szanse to poczuć. 18 czerwca podczas VERVA Street Racing w centrum Warszawy będziecie mogli zobaczyć chociaż jego namiastkę.

 

Marc Coma
fot. KTM

18 czerwca Warszawa stanie się światową stolicą sportu motorowego za sprawą imprezy VERVA Street Racing, podczas której zaprezentują się  czołowi kierowcy zmagający się w Rajdzie Dakar. W imprezie uczestniczyć będą między innymi Stéphane Peterhansel obecnie kierowca BMW X-Raid Team oraz Marc Coma, Cyril Despres, Helder Rodrigues i Ruben Faria –  jedni z najbardziej utytułowanych motocyklistów. Oczywiście wśród gwiazd nie zabraknie uwielbianego przez Polaków Krzysztofa Hołowczyca oraz motocyklistów Orlen Teamu – Marka Dąbrowskiego i Kuby Przygońskiego.

Zawodnicy to nie jedyna atrakcja tego wydarzenia. Na VERVA Street Racing zobaczymy także pojazdy rajdowe – dwa modele BMW X3 CC oraz rajdową ciężarówkę, która uczestniczy w rywalizacji w kategorii 6×6.

 

Stéphane Peterhansel
fot. x-raid.de

Punktem kulminacyjnym podczas części dakarowej VERVA Street Racing będzie pojedynek trzykrotnego zwycięzcy rajdu, francuskiego kierowcy  Stéphane Peterhansela, który zmierzy się z Krzysztofem Hołowczycem. Ciekawe jak Hołek poradzi sobie z francuskim mistrzem!

 

Krzysztof Hołowczyc
fot. Oreln Team

Wstęp na VERVA Street Racing jest wolny. Bilety obowiązują tylko na Pit Party, czyli wejście do parku maszyn przed rozpoczęciem wyścigów. To okazja na spotkanie „oko w oko” ze sportowymi samochodami, motocyklami, ciężarówkami serwisowymi, a także na zdobycie autografu od znanych kierowców. Ponadto nabywcy biletów na Pit Party mają gwarantowane miejsce na trybunach zlokalizowanych przy najatrakcyjniejszych odcinkach ulicznego toru. Bilety na trybuny i do PIT PARTY (park maszyn) w cenie 69,00 PLN są do nabycia za pośrednictwem sklepu internetowego www.eventim.pl oraz na wybranych stacjach ORLEN.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze