Valentino Rossi i jego Opel Adam na aukcji charytatywnej – film

Valentino Rossi zaprojektował Opla Adama i wystawił na aukcję charytatywną.

W serwisie aukcyjnym Ebay pojawił się specjalny model samochodu Opel Adam, który został zaprojektowany przez gwiazdę wyścigów Moto GP, Valentino Rossi. Akcja nosi tytuł „Opel Adam & Vale for charity” – dochód uzyskany z aukcji auta zostanie przekazany na cele charytywne.

Galerię zdjęć samochodu zobaczysz tutaj.

Samochód wygląda wyjątkowo ciekawie – ma taki sam numer jak numer startowy Rossi’ego – 46, pomalowano go w dynamiczny wzór w neonowych kolorach, a na masce widnieje autograf zawodnika. Tapicerkę wykonała firma Dainese i przypomina ona krzykliwy motocyklowy strój. Projekt swoją inwencją twórczą wsparł także designer – Aldo Drudi. Adam ma czarną atrapę chłodnicy i 5-ramienne, równie czarne obręcze z tyłu i jaskrawozielone z przodu.

Opel Adam & Vale for charity
fot. Opel

Pieniądze zabrane na aukcji wesprą organizację Meyer Childern’s Hospital Foundation – Meyer O.N.L.U.S. z Florencji we Włoszech. Pieniądze pozwolą szpitalowi rozbudować pokój do zabawy dla dzieci i klasy do nauki, którą mali pacjenci kontynuują mimo przewlekłych schorzeń.

Samochód będzie dostępny w serwisie aukcyjnym przez tydzień. Obecnie jego cena w przeliczeniu na złotówki to 100 288 złotych (podwoił swoją cenę wyjściową). Chcesz licytować? Kliknij tu.

Opel Adam & Vale for charity
fot. Opel

Valentino jest znany z dobrego serca – niedawno wsparł organizację „rozwożącą” pomoc medyczną na motocyklach w Afryce kwotą ćwierć miliona funtów – z własnej kieszeni. Czytaj o tym tutaj.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze