Karolina Chojnacka

Uwaga! Jest szansa, by wygrać nowego Mustanga Mach-E GT!

Ford (już po raz piąty z rzędu) i jego zespół e-sportowy Team Fordzilla pojawią się na targach gamescom z pokazem na żywo podczas tegorocznej w pełni wirtualnej imprezy. I przywiozą ze sobą wyjątkową nagrodę!

Team Fordzilla wystartował podczas imprezy gamescom w 2019 roku, gdzie wyłoniono najlepszych graczy do e-sportowych zespołów z Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii oraz kapitanów dla każdej z drużyn.

Podczas tegorocznych targów gamescom występ Team Fordzilla będzie transmitowany na platformie twitch.tv w czasie comiesięcznego programu TFZ:TV na żywo, wprost z siedziby Forda w Kolonii, znajdującej się zaledwie kilka kilometrów od miejsca, w którym zwykle odbywa się gamescom. Prowadzący pokaz wraz z kapitanami Team Fordzilla z Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii będą koncentrować się na rozrywce i interaktywności.

Widzowie będą mieli szansę wygrać nowego Mustanga Mach-E GT, a zwycięzca zostanie ogłoszony przed upływem godziny. Wirtualni goście targów będą mogli przyjrzeć się z bliska furgonetce do gier „Vanzilla” zaprojektowanej z myślą o grach integracyjnych i jako pierwsi poznają szczegóły Fordzilla Cup 2021.

Zespół Fordzilla stworzył wyjątkowego Forda Transita, którego nazwano „Vanzilla”, wyposażonego w funkcje ułatwiające dostęp do wnętrza dla osób o ograniczonej mobilności oraz najnowsze, zaawansowane systemy gier. Odwiedził on już organizacje charytatywne, placówki opiekuńcze i szkoły specjalne, wspierające dzieci i nadal będzie to robił w całej Europie.

Vanzilla jest częścią trwającej wciąż misji Teamu Fordzilla, która ma na celu uczynienie gier jak najbardziej przyjaznymi dla wszystkich uczestników i sprawienie, aby uśmiech był równie ważny jak doskonałe wyniki. Vanzilla odegra kluczową rolę w pokazie oraz w ogłoszeniu zwycięzców Fordzilla Cup 2021.

Wirtualne targi gamescom 2021 rozpoczną się w środę 25 sierpnia, a zakończą w piątek 27 sierpnia. Relację z pokazu Team Fordzilla będzie można obejrzeć w środę 25 sierpnia o 22:00 CET na stronie twitch.tv/teamfordzilla, będzie ona również transmitowana na żywo na Twitter.com/teamfordzilla.

Team Fordzilla podczas targów ogłosi również drugi sezon Projektu P1, następcy zakończonego sukcesem projektu z 2019 roku, w ramach którego gracze i producent samochodów po raz pierwszy współpracowali przy tworzeniu wirtualnej maszyny wyścigowej. Wirtualny pojazd wyścigowy został przekształcony w pełnowymiarowy model, który będzie atrakcją targów obok kilku ekskluzywnych modyfikacji gier.

Na targach gamescom 2020 zaprezentowano oryginalny samochód wyścigowy Team Fordzilla P1 który jest pierwszym wirtualnym bolidem, zaprojektowanym we współpracy producenta samochodów z graczami. Wyjątkowa prezentacja nie była ostatnim słowem zespołu, który ujawnił pełnowymiarowy, rzeczywisty model pojazdu zaledwie trzy miesiące później. Celem zapowiedzi nowego konceptu Projekt P1 Season 2 będzie podniesienie poprzeczki jeszcze wyżej.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze