Ukradli Alfę Romeo i pojechali na wycieczkę. Wpadli, bo chcieli zdrzemnąć się po drodze

Dwóch mężczyzn ukradło w Warszawie Alfę Romeo i wybrało się w podróż. W trakcie „wycieczki” postanowili odpocząć w hotelu. Poranną pobudkę zafundowali im funkcjonariusze ze stołecznej policji.

Dwóch 34-latków ukradło w Warszawie Alfę Romeo Stelvio w sportowej wersji Quadrifoglio. Złodzieje wybrali się skradzionym samochodem w podróż. Po przejechaniu około 200 kilometrów, postanowili zatrzymać się na nocleg w jednym z kieleckich hoteli. Samochód o wartości prawie 300 tysięcy złotych zaparkowali na hotelowym parkingu i udali się na odpoczynek. Zameldowali się w recepcji przy użyciu sfałszowanego dokumentu

Ukradli Alfę Romeo i pojechali na wycieczkę. Wpadli, bo chcieli zdrzemnąć po drodze
Ukradli Alfę Romeo i pojechali na wycieczkę. Wpadli, bo chcieli zdrzemnąć po drodze, fot. Policja

Policjantom z Warszawy bardzo szybko udało się namierzyć złodziei i o poranku zafundowali im mało przyjemną pobudkę. U jednego z zatrzymanych mężczyzn znaleziono marihuanę.

Samochód, fałszywy dokument, narkotyki oraz gotówka, którą mieli przy sobie złodzieje, zostały zabezpieczone. Jak poinformowała policja, mężczyźni usłyszeli zarzuty paserstwa samochodu, jeden dodatkowo posiadania środków odurzających, a drugi posłużenia się fałszywym dokumentem. Dalszym postępowaniem w ich sprawie zajmie się Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze