Uciekał przed policją, rozjechałby ojca z dzieckiem. Rozpoznajesz go?

Próba zatrzymania podejrzanego mężczyzny, mogła zakończyć się tragicznie. Teraz policja prosi o pomoc w jego ujęciu.

Zdarzenie miało miejsce we Wrocławiu, a zaczęło się od tego, że pewna osoba rozpoznała trzech mężczyzn, którzy wcześniej ją okradli. Przybyły na miejsce patrol policji ujął dwóch z nich, natomiast z trzecim zaczęły się problemy.

Po potrąceniu motocyklisty uciekł i spalił auto, żeby zatrzeć ślady!

Mężczyzna zamknął się w samochodzie i przez chwilę funkcjonariusze bezskutecznie próbowali dostać się do środka. Zablokowali mu drogę ucieczki radiowozem, ale nie przewidzieli, że może ruszyć do przodu, przez niski żywopłot. Kiedy wreszcie otworzyli drzwi do auta, to właśnie zrobił.

Potrącił rowerzystkę i uciekł. Kiedy przyjechała policja, już nie żył

Samochód ruszył, prosto na ojca z wózkiem, który beztrosko stanął przed nim i obserwował policjantów przy pracy. Na jego szczęście uciekinier zahamował i ominął go. Inaczej doszłoby do tragedii.

Mężczyźnie udało się uciec policji, która po tym zajściu odnalazła jedynie porzucony samochód. Dlatego funkcjonariusze proszą o pomoc w ujęciu podejrzanego i publikują jego wizerunek. Osoby mające wiedzę na temat aktualnego miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt pod całodobowym numerem telefonu 478 711 600.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze