Karolina Chojnacka

Ucieczka przed świątecznym kiczem? Tylko za kierownicą BMW!

Trzymający w napięciu, ekscytujący, z doskonałym wyczuciem ironii i komizmu. Świąteczny film BMW z laureatem Oscara, Christophem Waltzem w roli głównej, choć momentami przypomina kino grozy... ostatecznie kończy się happy endem!

Świąteczny film BMW rozpoczyna się w Monachium. Późne popołudnie w siedzibie niemieckiego producenta, zbliża się klasyczne BMW 3.0 CS. Kierowca wysiada – to Christoph Waltz.

Znany aktor jest w drodze na spotkanie z Oliverem Zipse oraz BMW iX, w pełni elektrycznym, ekologicznym samochodem, reprezentującym przyszłość firmy. Dla Christopha Waltza te rzeczy są ważne. Aktor intensywnie zajmuje się ekologicznymi aspektami zrównoważonych technologii napędowych. Ceni sobie najwyższą jakość, precyzję technologiczną i dbałość o szczegóły. Natomiast Boże Narodzenie to nie jego bajka.

Ucieczka przed świątecznym kiczem? Tylko za kierownicą BMW
Ucieczka przed świątecznym kiczem? Tylko za kierownicą BMW, fot. materiały prasowe / BMW

W recepcji zachodzi nieporozumienie. Gdy Christoph Waltz zgłasza się na umówione spotkanie z Oliverem Zipse, słyszy, że został zaproszony na świąteczną imprezę BMW. Ma go tam zaprowadzić pracownik w czapce świętego Mikołaja. Christoph Waltz zastyga na chwilę. To początek zabawnej ucieczki, podczas której aktor ma tylko jeden cel: unikać wszystkiego, co ma związek ze Świętami. Zadanie to okazuje się nie być proste.

Świąteczny film BMW nie byłby sobą bez happy endu. O tym, jak kończy się ta historia, widzowie dowiadują się na końcu klipu. My zdradzimy tylko, że chodzi o BMW iX w kolorze czerwonego awenturynu, które nie pozostawia nic do życzenia. Zwłaszcza w Święta.

Ucieczka przed świątecznym kiczem? Tylko za kierownicą BMW
Ucieczka przed świątecznym kiczem? Tylko za kierownicą BMW, fot. materiały prasowe / BMW

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze