Karolina Chojnacka

Ubrania i akcesoria dla motocyklistów od BMW. Bądź gotowa na sezon 2021!

Kaski, kurtki, kombinezony, buty, rękawiczki – do wyboru, do koloru.

Kolekcja BMW Motorrad Rider Equipment oferuje najwyższej jakości ubrania i akcesoria, w najnowocześniejszym stylu, na sezon motocyklowy 2021.

Wraz z GS Carbon Evo, BMW Motorrad prezentuje wysokiej jakości kask wyposażony w najnowsze funkcje bezpieczeństwa. System MIPS (MIPS to skrót od Multi-directional Impact Protection System) zmniejsza ryzyko przenoszenia sił obrotowych na głowę w niektórych sytuacjach uderzeniowych i sprawia, że ​​GS Carbon Evo jest bezpieczniejszym towarzyszem motocyklowych wypraw.

BMW Motorrad Rider Equipment

Przeczytaj też: Black Week w BMW trwa! Jakie promocje przygotował producent?

Kolekcja kurtek i kombinezonów została rozszerzona na sezon 2021: kombinezon PaceDry Adventure to wiatroszczelny i wodoodporny kombinezon enduro z wysoce oddychającą konstrukcją Z-Line z membraną BMW Climate Membrane, kombinezon Rallye Pro posiada nowy system wentylacji a kombinezon AirFlow Premium wykonany jest z wysoce odpornego na ścieranie Schoeller-Dynatec i wyposażony w ochraniacze NP2.

BMW Motorrad Rider Equipment

Bluza SummerXcursion to stylowa i przewiewna kurtka motocyklowa dla mężczyzn i kobiet. Nowa kurtka City Summer to motocyklowa kurtka z kapturem.

Buty BMW Motorrad KnitLite Sneaker idealnie pasują do tej kurtki. To obecnie jedyne sneakersy w technologii 3D-Knit z certyfikatem ochrony na poziomie 1 i charakteryzują się wysokim stopniem stabilności.

Przeczytaj też: Innowacyjna technologia zwiększy twoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy motocyklem

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze