Karolina Chojnacka

Innowacyjna technologia zwiększy twoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy motocyklem

Tour Boot Techno-ST + to zaawansowana technologia, zwiększająca bezpieczeństwo i poczucie komfortu twoich stóp i nóg, które są szczególnie narażone na różne zagrożenia w trakcie jazdy motocyklem.

Nogi i stopy są szczególnie narażone na różne zagrożenia w trakcie jazdy motocyklem, dlatego firma iXS szukała optymalnego rozwiązania w zakresie ochrony stóp. Cel: wyższy poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym dalszym rozwoju funkcjonalności i komfortu. Te wysokie wymagania stały się rzeczywistością z nowym Tour Boot Techno-ST +.

Tour Boot Techno-ST + jest, zgodnie z zapewnieniami producenta, twardy, wytrzymały i ma wysoką wydajność. Zastosowanie w nim najnowszej technologii mikroiniekcji, regulowanej wysokości łydki, oddychającej membrany solto-TEX Plus i innych, dodatkowych funkcji sprawia, że ten zaawansowany technologicznie but jest „inteligentny i wszechstronny”:

Zapewnia idealną równowagę między najlepszą ochroną, mocnym dopasowaniem i doskonałym komfortem podczas długich wycieczek.

Innowacyjna technologia zwiększy twoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy motocyklem

Przeczytaj też: Nautilus – pierwszy plecak dla motocyklistów od Hevik

W procesie tworzenia buta funkcjonalne tworzywa KPU są wtryskiwane bezpośrednio do struktury tkaniny. W związku z tym wzmocnienia na kostkach, w obszarze zmiany biegów oraz w innych ważnych punktach, mogą być płynnie wkomponowane w zewnętrzny materiał. Pozwoliło to wyeliminować nakładanie się materiałów i wgłębienia, co oprócz większego bezpieczeństwa prowadzi do pożądanej redukcji wagi i zwiększenia komfortu:

Dobre samopoczucie zapewnia nowo opracowana iXS Comfort Pad – ergonomicznie ukształtowana wyściółka łydki z możliwością indywidualnej regulacji wysokości. Oznacza to, że dla każdej łydki można znaleźć optymalne dopasowanie – zgodnie z hasłem „Perfect Fit”. Dodatkowego dostrojenia można dokonać poprzez regulację szerokości łydki z zapięciem na rzep od wewnątrz.

Innowacyjna technologia zwiększy twoje bezpieczeństwo w trakcie jazdy motocyklem

Przeczytaj też: „Wojskowy” kask dla tych, którzy uwielbiają się popisywać!

Membrana solto-TEX Plus o zoptymalizowanej oddychalności zapewnia idealny „klimat” dla stóp, a to wszystko w połączeniu z mieszanką mikrofibry i tekstyliów oraz technologią mikroiniekcji KPU. Membrana solto-TEX Plus zapewnia wodoodporność, wiatroszczelność oraz optymalną oddychalność. Oznacza to, że woda pozostaje na zewnątrz, podczas gdy pot może wydostawać się bez przeszkód w postaci pary. Dzięki temu stopy pozostaną suche zarówno w deszczu, jak i w upale.

Czego chcieć więcej?

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze