Karolina Chojnacka

Black Week w BMW trwa! Jakie promocje przygotował producent?

Podczas tegorocznego tygodnia promocji w sklepie BMW ConnectedDrive będzie można znaleźć oferty na wszystkie produkty cyfrowe i wybrane funkcje pojazdu.

Po ogromnym sukcesie i popularności w ubiegłym roku Black Week BMW odbędzie się również w listopadzie tego roku z jeszcze większym i szerszym asortymentem produktów.

Od 24 do 30 listopada włącznie na liczne usługi BMW ConnectedDrive i wybrane funkcje pojazdów oferowane będą rabaty w wysokości do 30%.

Przeczytaj też: BMW iX zaprezentowane. 500 KM, 600 km zasięgu i ogromny grill

Podczas Black Week klienci mogą liczyć na specjalny rabat w wysokości do 30% na wszystkie produkty ConnectedDrive. Obejmuje to oczywiście popularne usługi, takie jak informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, przygotowanie do Apple CarPlay czy pakiet Connected Plus.

Dodatkowo oferowana jest dodatkowa zniżka na rejestrator jazdy BMW, który pozwala klientom nagrywać podczas jazdy nie tylko zapierające dech w piersiach krajobrazy, ale także krytyczne sytuacje w ruchu drogowym.

Szczególnie atrakcyjna dla klientów może być oferta BMW Service Inclusive, która będzie dostępna tylko w Niemczech i na pięciu innych rynkach. Tutaj zarówno pakiet na 3 lata/100 000 km, jak i pakiet na 5 lat/100 000 km jest oferowany z 30% zniżką. Oba pakiety można wykupić tylko online, a ich liczba jest ograniczona do 2000. Z tegorocznej oferty Black Week wyłączone są miesięczne bezpłatne oferty próbne oraz wszystkie produkty ConnectedDrive przedłużające się automatycznie.

Link do sklepu ConnectedDrive znajdziecie TUTAJ

Black Week w BMW

Przeczytaj też: Dwukrotny zdobywca Oscara testuje BMW iX. Zobacz, jego wrażenia z jazdy!

BMW Black Week odbył się po raz pierwszy w 2017 roku; okazał się wielkim sukcesem i od tego czasu jest uważany za najbardziej udaną kampanię ConnectedDrive w BMW Group. W sumie podczas ubiegłorocznej promocji, w której uczestniczyło 18 rynków międzynarodowych, wygenerowano ponad 19 400 dodatkowych sprzedaży. Bestsellerami były przede wszystkim BMW Service Inclusive i opcjonalny asystent świateł drogowych.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze