Karolina Chojnacka

Tylko dziś gra F1 2018 do ściągnięcia za darmo! To prawdziwa okazja dla graczy!

Gra F1 2018 to oficjalna i licencjonowana gra królowej sportów motorowych. Stworzona przez studio Codemasters gra oferuje prawdziwe tory, zespoły, samochody i kierowców oraz niezapomniane emocje. Tylko dziś każdy gracz może ją mieć za darmo!

Mimo, że na początku lipca w sprzedaży pojawiła się wersja gry Formuły 1 z 2020 roku, to za F1 2018 wciąż trzeba zapłacić w serwisie Steam ponad 150 zł. Ale nie dziś. Dziś każdy gracz może mieć F1 2018 za darmo. Jak to zrobić?

F1 2018 można pobrać bezpłatnie na Humble Store do godziny 22:00 czasu polskiego TUTAJ. Żeby to zrobić, należy mieć konto Humble Bundle. Na podanej stronie otrzyma się kod do gry, który należy potem zrealizować w serwisie Steam (tu też należy posiadać konto). Po dodaniu gry do biblioteki, można będzie ją zainstalować i uruchomić w dowolnym momencie.

Przeczytaj też: Nowa gra – F1 2020 Deluxe Schumacher Edition

Gra F1 2018 jest niezwykle chwalona przez graczy i ekspertów. Szczególnie ceni się ją za przywiązanie do szczegółów. W grze można się poruszać po wirtualnych wersjach znanych torów wyścigowych, licencjonowanymi pojazdami i spotkać wiele postaci ze świata Formuły 1, w tym Lewisa Hamiltona, Sebastiana Vettela czy Daniela Ricciardo. Wybór kierowcy, którym gracz będzie się ścigać, następuje po wybraniu zespołu, którego samochodem gracz będzie chciał się ścigać.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze