Top 15 motoryzacyjnych propozycji na Halloween

Oto nasze pomysły na halloweenowy wieczór: począwszy od gadżetów do samochodu i motocykla, przez ubiory, filmy, figurki, a skończywszy na dyniowym cieście.

Na dobry początek wypada się w coś ubrać i odpowiednio wystylizować – proponujemy nasz reglan z kolekcji Motocaina Stuff z trupią tłokową czachą silnikową. Barwy? Idealne – czarno – białe! Koszt 77 złotych. Chcesz kupić? Kliknij tutaj.

Ufarbuj włosy na kolor dyniowy – koszt u dobrego fryzjera to ok. 100 złotych – oczywiście możesz to zrobić sama!

Warto pomalować paznokcie na wersję rodem z horroru – nasz typ to paznokcie wyglądające jak zanurzone w krwi – u manucure’zystki zapłacisz około 30 złotych, ale to jest proste – spróbuj sama!

 

2. Jeśli masz dziecko – ono musi do Ciebie pasować. Proponujemy koszulkę z trupią czachą lub dyniowym samochodzikiem – koszt ok. 50 złotych. Do kupienia tutaj.

3. Na halloweenowy wieczór warto przygotować coś słodkiego – nasz typ to tort dyniowy, który może przybrać różne formy, albo bardziej drastyczne w stylu ciast Gillian Bell, albo „markowe” – idealnie pasują tu marki z pomarańczową barwą w logo: Harley Davidson, KTM. Tego typu ciasto może wykonać w Polsce pewna ciekawa kobieta, z którą rozmawiałyśmy tutaj. Koszt takiej lukrowej polewy na Twoim cieście nie powinien przekroczyć 50 złotych.


4. Gdy Twoja pociecha idzie na bal halloweenowy do przedszkola, warto podkreślić, że to potomek motocyklistki. Proponujemy zatem strój motocyklisty dla dziecka odpowiedni, który kupisz za około 80 złotych tutaj. Twoje dziecko wzbudzi na pewno podziw i szacunek na przedszkolnej dzielni.


5. Nie samymi dziećmi człowiek żyje – warto czasem nacieszyć oko… czadowym motocyklem w dyniowych barwach – nasz typ to KTM 1190 RC8, którego z miłości do jednośladów wybrał ostatnio cudny Bradley Cooper – cóż, on nie może się mylić 😉 Koszt motocykla to około 62 900 złotych i kupisz go w salonie KTM.

6. Jeśli jesteś jednak samochodziarą – również dla Ciebie mamy propozycję nie do odrzucenia. Co powiesz na tuningowane przez Edo Competizione Ferrari 599 w kolorze dyniowym? Cena? Naprawdę chcesz wiedzieć? 😉 Lepiej kupić plakat na ścianę…

7. Wolisz coś tańszego – może ozdóbki na kominek? Ale nie porcelanowe laleczki, tylko halloweenowe wersje figurek – samochodowych i motocyklowych. Skontaktuj się z ich wytwórcą tutaj.

 

8. Na dworzu nie jest jeszcze zimowo, więc spokojnie można wyjechać na Halloween motocyklem. Wówczas proponujemy okolicznościową maskę na twarz – koszt około 80 złotych – poszukaj w interencie, jest ich pełno!

9. A możeby tak coś zmienić na ten czas w swoim samochodzie? Co powiesz na dyniowy pokrowiec na kierownicę? Kosztuje jedynie 37 złotych, a można kupić go tutaj.

10. Na ulice motocyklem nie wypada w Halloween wyjechać jakimś prozaicznym motocyklem? Może go nieco zmodyfikować? Zamontować np. lusteka boczne z trupimi czachami? Kosztują około 160 złotych, a można je dostać tu.

11. Samochód też warto przyozdobić okolicznościowo – nasz wybór: halloweenowe naklejki na karoserię. Nie niszczą jej, szybko się zdejmują, a wyglądają całkiem zacnie. Kupisz je za jedyne 250 złotych tutaj.

12. Jako kobiety nie mogłbyśmy wystąpić bez odpowiednich ozdób – nasz typ kolczyki z samochodzikami w dyniowym kolorze, które kosztują około 19 złotych, a kupisz je tutaj.

13. Chcesz się naprawdę wyróżnić w mieście, zmodyfikuj swój samochód w stylu zombie! Pamiętaj tylko, że poruszanie się takim autem po drogach publicznych może się skończyć mandatem. Koszt? Wszystko zależy od Twojej inwencji, my tylko podpowiadamy 😉 Na fotkach Hyundai Veloster po faceliftingu.

14. Jeśli wolisz jakieś tańsze atrakcje, może wystarczy fajna, tzn. upiorna naklejka na samochodową szybę? Naklejkę kupisz za około 20 złotych tutaj.

 

 

15. Po całym dniu spędzonym w strasznej atmosferze może warto kontynuować nastrój? Pamiętacie taki film o samochodzie – wampirze z 1989 roku? Proponujemy wieczór filmowy w stylu „Upiór z Feratu”. Bazowym samochodem do tego „wampirzego” był prototyp – Skoda Super Sport, który przemalowano na czarno i dodano z tyłu potężny spojler. Silnik OHV o pojemności 1107 cm3 pochodził z modelu 110 L i osiągał moc 75 KM przy 6250 obr/min. Masa pojazdu to tylko 898 kg, a jego prędkość maksymalna to 180 km/h. Przyspieszał 0-100 km/h w 12,6 s… Kultowy film można wypożyczyć na DVD za około 15 złotych.

Bonus – 16!

Jeśli dysponujesz niewielkim budżetem – poprostu wytnij logo swojej ulubionej marki lub modelu w wydrążonej dyni, w środku postaw małą świeczkę (tea light) i masz przynajmniej halloweenowy nastrój gotowy!

Koszt takiej atmosfery równa się cenie dyni i jej rozmiarom; można je kupić od 5 złotych, do 20 złotych.

Udanego Halloween!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze