Lotus uruchamia sklep odzieżowy

Producenci samochodowi dostrzegają, że moda to nieodłączny element indywidualności kierowcy. Nie od dziś znamy kolekcje gadżetów czy ubrań z logiem ulubionej marki. Takie linie odzieżowe, a nawet całe sklepy z przeróżnymi akcesoriami mają uznane, zwykle luksusowe brandy. W ślad za nimi poszedł Lotus.

 

Oldschool’owa wyścigowa skórzana kurtka Lotusa.
fot. Lotus Original

Brytyjski producent lekkich sportowych samochodów powołał do życia swoją własną markę odzieżową. Na półkach sklepowych Lotusa pojawiły się kurtki, płaszcze, swetry, czy nawet zwykłe t-shirty.

W nowo uruchomionym sklepie kobiety znajdą dla siebie zarówno eleganckie, wyjściowe spodnie z subtelnym logiem marki, jak i skórzaną kurtkę wyścigową albo rękawiczki do prowadzenia samochodu.

Kolekcja Lotus Original jednak to nie tylko moda – to także cały szereg innych dodatkowych akcesoriów, jak na przykład: ręcznie wykonane skórzane torby, portfele z lakierowanego włókna węglowego, paski, gry towarzyskie  (karty, domino) czy też przeróżne ciekawe gadżety na biurko.

Pierwsze sklepy Lotusa mają ruszyć pod koniec tego roku, ale już teraz można odwiedzić stronę Lotus Original www.lotusoriginals.com by zobaczyć, co, prócz lekkich szybkich samochodów, oferuje jeszcze brytyjski producent.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze