Daria Mikólska

Tesla – pracownik pokazał błędy systemu FSD. Zwolnili go z pracy

Jeden z pracowników postanowił pokazać na filmie, jak działa rozwiązanie marki Tesla o nazwie Full Self Driving. Już nie pracuje w firmie.

Marka Tesla wprowadza do swoich samochodów system autonomicznej jazdy – Full Self Driving. Jeden z pracowników firmy postanowił pokazać na YouTube jak działa system i jakie są w nim błędy. Został zwolniony kilka po publikacji filmu.

Tesla wprowadzi niebawem do wszystkich swoich samochodów nowoczesne rozwiązanie – Full Self Driving. Będzie to kolejny krok w kierunku autonomicznych samochodów.

System pozwoli na wybranie dowolnego miejsca w nawigacji, a następnie przejmie kontrolę nad samochodem i bez ingerencji kierowcy zawiezie go do miejsca docelowego.

Zobacz: Elon Musk wyzywa Władimira Putina na pojedynek: „Stawką jest Ukraina”

Amerykański producent udostępnił na razie oprogramowanie w wersji beta, które jest dostępne w niektórych miastach w USA. Jeden z pracowników firmy należącej do Elona Muska postanowił się podzielić na kanale YouTube, jak działa system FSD.

Tesla Model 3

Niestety system nie jest jeszcze doskonały i zdarzają się błędy. Na jednym z nagrań kierowca uwiecznił moment, gdy samochód zderzył się z plastikowymi pachołkami. Film nie przypadł do gustu zarządowi firmy.

Zobacz: Elon Musk nie widzi sensu w elektrykach o dużym zasięgu

Pracownik został zwolnionym, ale nie podano oficjalnego powodu takiej decyzji. Autor nagrania i były pracownik Tesli twierdzi, że chodziło o pokazywanie słabych punktów systemu w filmie.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze