Szeroki uśmiech Skody

Premiery samochodów Skody ostatnio wypełniają kolejne daty w kalendarzu maniaków motoryzacyjnych. Czeska firma jednak niezmiennie znajduje czas na zapewnienie rozrywki swoim fanom. I wystarcza do tego tylko jedno zdjęcie.

Ostatnie tygodnie dla Skody to bardzo pracowity czas, począwszy od premiery nowego modelu Rapid, a skończywszy na kampanii promocyjnej Citigo. Na szczęście czescy giganci wciąż znajdują czas na odrobinę humoru i kontakt ze swoimi fanami. Tym razem światło dzienne ujrzało zdjęcie, na którym widzimy head-up modelu Octavia Green Line II, przedstawiający bardzo szczęśliwą „twarz”. Zegary to oczy, a koło kierownicy pełni w kompozycji rolę szczęśliwego uśmiechu.

fot. Skoda

W tym tygodniu marka Skoda zaprezentowała także oficjalny teledysk do piosenki „What Can We Do (A Deeper Love)” Anastacii, gdzie w roli głównej występuje model Citigo.

Nie da się ukryć, że tego typu zabiegi tylko pomogą w zwiększeniu i tak już dużej popularności marki. Jesteśmy pewne, że twarz każdego nabywcy czeskiego samochodu będzie promieniała podobnym szczęściem, co head-up Octavii.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze