Szef zespołu Formuły E, Dilbagh Gill, jest zarażony koronawirusem

05 sierpnia 2020
Dilbagh Gill ostatnie dwa tygodnie spędził w Wielkiej Brytanii, skąd przyleciał do Berlina, gdzie mają rozegrać się ostatnie wyścigi Formuły E w sezonie 2019/20.
Loading module...

Jak poinformowano wczoraj media, szef zespołu Formuły E, Mahindra Racing, Dilbagh Gill, zachorował na COVID-19. Opuści przez to co najmniej pierwsze wyścigi Formuły E na Tempelhofie, jeśli nie wszystkie.

Funkcję szefa zespołu Mahindra Racing przejmie Toni Cuquerella. W zarządzaniu zespołem pomoże mu team manager David Clarke.

Przeczytaj też: Formuła E wraca do ścigania! Co musisz wiedzieć przed restartem sezonu?

Dilbagh Gill został szefem Mahindra Racing w listopadzie 2013 roku. W Berlinie zespół wystąpi w całkowicie nowym składzie. Reprezentować go będzie duet Jérôme d'Ambrosio i Alex Lynn. Po pięciu rozegranych do tej pory wyścigach Mahindra zajmuje 10 miejsce w klasyfikacji generalnej zespołów.

Formuła E wznowi ściganie już dziś, 5 sierpnia. Sześć wyścigów w dziewięć dni na trzech różnych układach toru zdecyduje, kto zostanie zwycięzcą Mistrzostw Formuły E ABB FIA 2019/20. To może być najbardziej intensywny finał sezonu w historii sportów motorowych.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!